Bugünkü
Takvim

'li vekil 'tan küstah tehdit

Referandum öncesi 'evet' oyu verecek olanları tehdit eden Konya Milletvekili bu sefer aynı sözlerle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tehdit etti.

  • Güncel
  • 28.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.10.2017 13:30
ABONE OL
CHP'li vekil Hüsnü Bozkurt'tan küstah tehdit
'de 'ın sunduğu Halk Arenası programına katılan Konya Milletvekili yine tehdit etti. Bozkurt bu sefer ki tehdidini bir adım daha ileriye taşıyarak Ak Parti'ye oy veren seçmenlerin yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi'nin ismini de telaffuz etti.

'İZMİR'DEN DENİZE DÖKERİZ' DEMİŞTİ
Bozkurt anayasa referandumu öncesi 'Diyelim ki 'evet' çıktı, kimse heveslenmesin. Biz yine Samsun'dan başlarız, Amasya'ya gideriz, Sivas'a gideriz, Ankara'ya geliriz. Buradan İnönü'ye Sakarya'ya Dumlupınar'a...' diye konuşan Bozkurt, 'Ulan sizi İzmir'e kadar kovalamazsak anamızdan emdiğimiz süt helal olmasın. Sizi de sizin yedi göbek sülalenizi de bütün emperyalistleri de yine İzmir'den denize dökeriz' diyerek evet verecek olan seçmenleri tehdit etmiş ve hakkında soruşturma açılmıştı.

YİNE AYNI TEHDİT! YİNE AYNI SLOGAN
CHP'li Bozkurt'un tehdidi sonrası salonda bulunan izleyiciler 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' sloganları atarken tehditçi vekili uzun süre ayakta alkışladı.

OSMANLI'YI YİNE KÖTÜLEDİLER
CHP'li Hüsnü Bozkurt konuşmasında Osmanlı'yı ve Osmanlı askerini aşağılayan skandal sözlere de yer verdi.

kalan karakter 1000

nabi nabi

izmir de ak partilileri denize dökeceğini söyleyen gevşek değil mi bu?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.10.2017 17:33
yusuf yusuf

Siz Mustafa Kemal'in askerlerinin postalına bağcık olamazsınız,sığınmışsınız bir söylemin arkasına " Mustafa Kemal'in askerleriyiz "Mustafa Kemal ülkeyi bölmeye çalışanlarla kol kola adalet yürüyüşümü yaptı,bağımsızlık benim karakterim dedi,siz emperyalistlerin bu ülkede çevirdiği dolaplara tek laf edebildiniz mi,bırakın bu ayak oyunlarını,bırakın gerçek vatansever milleti kandırmaya çalışma oyunlarını,gerçek olan şu ki hasta olduğunuzu idrak edemeyecek derecede AĞIR hastasınız siz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.10.2017 17:28
yasar yasar

sız ancak ustunuze dokersınız sıkıyı gorunce kacarsınız dusmanı denıze senın gıbı mıllet dusmanları degıl vatanı ıcın canını malını esırgemeyen azız sereflı mılletımız doktu sıze kalsa ne vatan nede mıllet kalırdı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.10.2017 16:41
ATABEY ATABEY

Bu gök gürültüsü ötmeye başlamış..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.10.2017 16:38
T.C. T.C.

osmanlıda bizim atatürkde bizim. bunlar bu ülkede kalan haçlı kırıntıları. bakın sahilerde hep haçlı kalıntıları dolu. anadoludan kaça kaça sahillere sıkışmışlar sıkıştırıverdin mi hemen yunana kaçıyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.10.2017 15:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.