Bugünkü
Takvim

Ankara'da Gökçek dönemi bitti

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek canlı yayında istifasını açıkladı.

  • Güncel
  • 28.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.10.2017 14:47
ABONE OL
Ankara'da Gökçek dönemi bitti

İstifası istenen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, canlı yayında veda konuşması yaptı. Gökçek, "23 buçuk senedir sürdürdüğüm Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevimden istifa ediyorum" dedi."TÜRKİYE SAYILAMAYACAK YENİLİKLERE RECEP TAYYİP ERDOĞAN LİDERLİĞİNDE ULAŞTI"
Gökçek açıklamasında, "Türkiye, duble yollarla, metrolarla, şehir hastaneleriyle, hızlı trenlerle, milli harp sanayi ile Recep Tayyip Erdoğan döneminde AK Parti döneminde tanışmıştır. Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde Türkiye çağ atladı. Türkiye sayılamayacak yeniliklere Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ulaştı. Bu konuda liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın hakkı inkar edilemez" dedi.

"BENİM DAVAMDA NEFSE UYMAK YOKTUR"
Gökçek, istifasına ilişkin yapılan yorumlara sessiz kalışını ise "Ben bir dava ahlakından geliyorum. Benim davamda nefse uymak yoktur. Şahsi çıkarlar için davaya zarar vermek yoktur. Benim davamda emir, demiri keser. Benim davamda liderin talimatına uymak gerekir" dedi.

"BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ BIRAKIYORUM"
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Ülkemi lider ülke yapacağına inandığım Recep Tayyip Erdoğan'ın talebini yerine getiriyorum. Belediye Başkanlığı görevini bırakıyorum" dedi.

kalan karakter 1000

erdal erdal

başkan ne derse o olur. helal sana gökcek .seni hazmedemeyenler yenemeyenler sevinir gibi .ipsizler tipsizler gezi zekalılar çapulcular .boşa sevinmeyin.ablanız da aday olsa bi halt çıkmaz halk sizi hiç bir zaman iktidar yapmaz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.10.2017 15:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.