Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 26.10.2017 Gazete
ABONE OL

Yüreğime su serpildi

Yüreğime su serpildi
Trabzon Maçka'da yaşayan , daha 15 yaşındaydı. Kanlı terör örgütünün kalleş pususunda şehadete ulaştı. Hainlere göz açtırmayan Mehmetçik, Eren'in katili olan terörist Mustafa Tolucan'ı yakaladı. Teröristin yakalanmasıyla ilgili detaylar da ortaya çıktı. Hainin bir vatandaşa "Param yok.. Bana yemek bulur musun?" yalanını attığı anlaşıldı. Vatandaşın bir kahveye götürdüğü teröristi ise fotoğrafını çekip jandarmaya gönderen kahveci Kemal Çoban yakalattı. Hainin yakalanması, Bülbül ailesine de buruk bir sevinç yaşattı. Anne Ayşe Bülbül "Eren'in acısı bende dinmez. Yine de yüreğime biraz su serpildi" açıklamasını yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.