Bugünkü
Takvim

Bir rüya gerçek oldu

ABONE OL
Bir rüya gerçek oldu
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna Rizeli 'nın ardından, Pakize Memiş de davet edildi. Çorum'da yaşayan Memiş'in ailesini yıllar önce kaybeden bedensel ve zihinsel engelli 41 yaşındaki yeğeni Murat Memiş'e 40 yıldır baktığı ortaya çıkmıştı. Resepsiyon davetini öğrendiğinde çok mutlu olduğunu dile getiren Memiş, "Rüyamda görsem inanmazdım. Sayın Cumhurbaşkanımız'ın huzuruna çıkmak benim için bir mucize" dedi. Öte yandan 12 yaşındaki Hamdu Sena Bilgin'in de Erdoğan'a yaylada ürettikleri organik tereyağı hediye götüreceği öğrenildi.

kalan karakter 1000

Uyan Türkiye Uyan Türkiye

Rabbim nazarlardan korusun yavrumuzu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.10.2017 15:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.