Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 26.10.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 26.10.2017 16:27

Balıkesir Belediye Başkanı kararını pazartesi açıklayacak

sı istenen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı , kararını pazartesi günü 17'de açıklayacağını söyledi.

Balıkesir Belediye Başkanı kararını pazartesi açıklayacak

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı , belediye başkanlığından sına ilişkin "Pazartesi günü açıklama yapacağız, kararımızı açıklayacağız. O zaman basın, kamuoyu kararımızı öğrenmiş olacak." dedi.

AA'nın aktardığına göre; Uğur, Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısına katılmak üzere geldiği Belediye Toplantı Salonu'nun girişinde bir basın mensubunun "İstifayla ilgili bir açıklama var mı?" sorusuna, "Açıklama var efendim, Pazartesi günü saat 17.00. Pazartesi günü açıklama yapacağız, kararımızı açıklayacağız. O zaman basın, kamuoyu kararımızı öğrenmiş olacak." karşılığını verdi.

AHMET EDİP UĞUR KİMDİR?
Ahmet Edip Uğur, 7 Nisan 1950 tarihinde Balıkesir'de doğdu. Eğitim hayatını İstanbul Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi Kimya Mühendisliği Bölümü'nden mezun olarak tamamlayan Uğur, bir süre boyunca Balıkesir Ticaret Odası Başkanlığı, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Balıkesir Şube Başkanlığı ve AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı yaptı.

2008 yılında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Mali ve İdari İşler Başkanlığı görevlerini yapan Ahmet Edip Uğur, 18. dönemde Balıkesir milletvekili olarak TBMM'ye girmiştir.

dönemde ikinci kez milletvekili seçilen Uğur, 30 Mart 2014 tarihinde Mahalli İdareler seçiminde AK Parti'den Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmiştir.

kalan karakter 1000

Alicengiz Alicengiz

Bu belediye başkanları istifa işini çok uzattılar. Artık gerekeni yapmalılar. Arada geçen zaman zarfında takındıkları tavırlar imajlarına olumsuz yansıdı.Hem kendilerine hem partiye zarar vermek istemiyorlarsa derhal istifalarını yumuşak bir dille sunmalılar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.10.2017 16:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.