Bugünkü
Takvim

Erdoğan'dan açıklaması

  • Güncel
  • 24.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 24.10.2017 14:28
ABONE OL
Erdoğan'dan Osman Kavala açıklaması

Partisinin TBMM 'nda konuşan, Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan Türkiye'nin Soros'u olanak bilinen n'nın gözaltına alınması ve ABD Konsolosluğu'ndaki FETÖ'cü ajan Metin Topuz'un bağlantısına dikkat çekti.

Erdoğan, "Hani PKK, AB üyeleri olarak terör örgütüydü. Niye izliyorsun, niye indirmiyorsun? Bu soruyu sormak bizim hakkımız değil mi? Bu nasıl dostluktur. FETÖ ile irtibatı ya da iltisakı sebebiyle bir kişiyi gözaltına alıyorsunuz, kendisini istemeye yüzleri tutmadığı için olsa gerek 'diplomatik dokunulmazlığı var' diye telefonuna sahip çıkıyorlar. Böyle bir şey de yok. Belki yutarlar diye buradan giriyorlar. Kime neyi yutturuyorsun. Ajanlık faaliyeti sebebiyle yakayı ele vermiş isimler konusunda 'sivil toplum kuruluşu temsilcisiydi', 'medya mensubuydu', 'iyi insandı', 'güzel vatandaştı' gibi güzellemelerle hedef saptırılmaya çalışılıyor. Başkansoloslukta çıkanlar o 'STK mensubuydu' dedikleri o Türkiye'nin Soros'u durumunda olan kişinin havası çıktı meydana. Bağlantılar çıkıyor meydana. Ya siz kime neyi yutturuyorsunuz. Taksim olaylarının arkasına bakıyorsunuz aynı kişi var, belli yerlere ciddi manada kaynak aktarımının arkasında bunları görüyorsunuz. Bu milleti içeriden vurmaya gayret edenlere karşı milletçe dik duracağız, kararlı duracağız ve gereken hesabı da soracağız. Burada özellikle yargı makamlarının hukuk çerçevesi içerisindeki hassasiyeti en büyük güvencemizdir ve bu işin de hep takipçisi olacağız." dedi.

kalan karakter 1000

UzakSes UzakSes

...ipleri koyvermek YOK! 15. Temm. kadar bu Türk isimlilerle ayni masayi paylastik - ama niyetleri ihanetmis. ABDaVrupa bunlari yarasa olarak Türklerin üstüne sürdü. 1. Komedi bitti. ABDnin PYD-oyun-terörünü de yok etmek zorundadir Türkiye, cünkü ABD PYDyi Türkiyeye saldirmasi icin silahlandirdi - kendi, maskeli DAES-Katillerine karsi degil. Türkiye PYDyi sınırından acilen yok etmek zorundadir - cünkü PYD 15. Temm. devamidir. 2. Komedi ancak o zaman biter ve yol acilir!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.10.2017 16:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.