Bugünkü
Takvim

“Ayağa kalk Sakarya” dedi ve ses ’dan geldi

'li Altun Çıray, partisinden ederek Meral Akşener'in kurduğu partiye geçeceğini duyurdu. Çıray'ın istifasını açıklaması öncesinde kulislerde bu iddia zaten dile getirilmiş, birçok kişi Çıray'ın beklenen hamlesine dikkat çekmişti. Türkiye gazetesinde Fuat Uğur bugünkü yazısında Çıray olayının ardındaki gerçeği yazdı.

  • Güncel
  • 24.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 24.10.2017 09:48
ABONE OL
“Ayağa kalk Sakarya” dedi ve ses Aytun Çıray’dan geldi
İşte Fuat Uğur'un "Ayağa kalk Sakarya" dedi ve ses Aytun Çıray'dan geldi başlıklı bugünkü yazısı:

Sadece Galatasaray tribünündeki o heykelde ve pankartta yazılı olanlarda bitmiyor iş, bunu herkes anlayacak.

İzmir Milletvekili partisinden etti ve Meral Akşener'in kuracağı partinin kurucuları arasında yer alacağını açıkladı.

Fetullah Gülen iblisinin "Ayağa kalk Sakarya" mesajını vermesinden hemen sonra oldu bu. Çıray bir açıklamayla, ayağa kalkacağını ve millete çare olmak için yollara düşeceğini söyledi. Ardından da beklenen o haberi verdi:

"25.10.2017 tarihinde Meral Akşener hanımefendinin liderliğindeki partinin kurucuları arasında yer alıyorum."

Şaşırdık mı? Hayır.

Kendisi Fetullah'ın "kontrollü darbe" alçaklığını gündeme taşıyan, bunun için de CHP'yi ve CHP medyasını çatır çatır alet eden kişidir.

Aytun Çıray'ın bir MATRUŞKA olduğunu ta o zamandan gördüm ve yazdım da:

Yazımın başlığı da "Aytun Çıray'ın matruş suratının altındaki matruşka"ydı.

İlk çıkan Mutruşka bebeğinin adı Akşener. Ama daha içinde neler neler olduğunu artık varın siz tahmin edin.

CHP'liler ve CHP'nin enayi medyası da nasıl kullanıldığına bakıp derdine yansın.

kalan karakter 1000

sarıkanarya sarıkanarya

adam chpli ayağıyla yutturmuş millete..esası hainoğlu hain..fetonun lafıyla hareketleniyor nasıl chpli nasıl atatürkçüyse ..komik adammış vesselam..bence kendini deşifre etti..derhal irtibatlı oldukları soruşturmalı..derhalll.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.10.2017 16:10
ATABEY ATABEY

KK'da erken seçim diyor!! bunlar danışıklı dövüş, içerdeki kavgayı ateşle,dışarda olan biteni görmesin ülke istiyorlar.Ama artık çok geç ABD..Kuzey kore'ye nijer'den gizli sağladığın Uranyum, onlar üzerinden dünyaya korku salman, bu oyunu görmediğimizi düşündürmesin sana..Ne eski dünya nede eski Türkiye var atık..akdenizdeki uçak gemilerini ve küçük piçinle (İsrail) derin sulara gömer arkamıza bile bakmayız..Saygılarımla..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.10.2017 15:26
EGEMEN EGEMEN

HAKKIDIR "HAKKA" TAPAN MİLLETİMİN İSTİKLAL..KAZANANLAR ÖNÜNDE SONUNDA KULA KUL OLMAYANLAR OLACAKTIR..HERŞEYİNİZLE GELMEYE DEVAM EDİN.. MERALLE GELİN MATRUŞKA YÜZÜNÜZLE GELİN BİNBİR SURATLA GELİN..İBLİS OLUP GELİN NÜKLÜER BOMBA YAĞIP GELİN.HAZIRIZ BEKLERİZ..BAKARSINIZ BİR GECE ANSIZIN BİZ GELMİŞİZ:)

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.10.2017 14:45
MEMOLİ35 MEMOLİ35

CHP deki fetöcüler ortaya çıktıkça ,kendini atatürkçü diye adlandıran chp seçmeni utanç duyuyormudur acaba?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.10.2017 14:34
nejmi nejmi

fetö öküzünün yandaşları siz kimsiniz.akşener bir fetö piyonudur ve birileri tarafından gaza getiriliyor.aslında başarılı olamayacağını hem fetö öküzü ve yandaşları hemde gizli hainler çok iyi biliyor.amaç zamana yaymak etrafındaki öküzleri kandırmak.bundan sonra çevremdeki bütün fetö öküzü ve yandaşlarına iyi şeyler söyleyen herkese anında cezasını vereceğim.pkklı köpekler gizli hainler,artık Türk Milleti uyandı geleceğe yürüyor onu hiç bir güç durduramaz.üzüldüğüm tek şey fetö gibi bir yavşağın öküzün çapsızın yanında yer alanlar sizler fetöden daha öküzsünüz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.10.2017 13:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.