Bugünkü
Takvim

Altepe ve Gökçek istifa etti, sırada var

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ’nin istifasının ardından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı de cumartesi günü istifa edeceğini açıkladı. Sırada ise var.

  • Güncel
  • 23.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 23.10.2017 20:26
ABONE OL
Altepe ve Gökçek istifa etti, sırada Balıkesir var

AK Parti'de istifası beklenen üç belediye başkanı da görevlerinden ayrılıyor. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı istifa etti.

ALTEPE İSTİFASINI AÇIKLADI
Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe, istifa ettiğini açıkladı. Altepe, "Ömrünü bu davaya adamış biri olarak kavgadan yana hiç olmadım. Liderimizle ters düşmeyeceğiz, bize yakışanı yapacağız." dedi.

GÖKÇEK: CUMARTESİ İSTİFA EDECEĞİM
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in istifa edeceği tarih belli oldu. Melih Gökçek 28 Ekim Cumartesi günü istifa edecek..

Gökçek, "İnşallah cumartesi günü Ankara Büyükşehir Belediye Meclisini olağanüstü toplayacak ve meclis üyesi arkadaşlara veda edip, istifamı vereceğim" dedi.

SIRADA BALIKESİR VAR
Altepe ve Gökçek'in istifalarını açıklamasıyla birlikte gözler Belediye 'a çevrildi. Ahmet Edip Uğur'un Çarşamba günü istifa edeceği belirtiliyor. Türkiye'nin 2019'a giderken AK Parti'de yenileşme ve değişim hareketinin devam edeceğinin altını çiziliyor...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.