Bugünkü
Takvim

Özdemir ve ’den ye kumpas

Almanya’ya kaçan ’cüler, ’in kulağına “Kamuda çalışan lerin AK Parti’ye çalışan ajan” yalanını fısıldadı. Polisin araştırdığı isimler ise ‘temiz’ çıktı.

  • Güncel
  • 22.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.10.2017 07:47
ABONE OL
Özdemir ve FETÖ’den gurbetçiye kumpas

Türkiye düşmanı Almanya Yeşiller Partisi lideri 'den lere kumpas. Özdemir kamu kurumlarından çalışan bazı Türklerin AK Parti ajanı olduğunu, Türkiye'ye bilgi sızdırdığını iddia ederek soruşturulmasını istedi. Bu iddiaların ardından Almanya emniyet birimleri ülkede mülteci ve sığınma vakalarına bakıp karar veren Almanya Mülteci ve Sığınmacı Federal Ofisi'ndeki (BAMF) Türk kökenli çevirmenleri sorguya almaya başladı.

ÇEVİRMENLERE SORUŞTURMA
AK Parti yanlılarının Alman hükümet birimlerine sızdığını düşünen polis bununla da kalmadı. BAMF'ın ofislerine baskın düzenleyerek 15 Türk kökenli çevirmeni soruşturmaya aldı. Emniyet birimleri ayrıca ülkedeki polis teşkilatı içindeki Türk kökenliler üzerinde de soruşturma başlattı.

İFTİRALARI BOŞA ÇIKTI
Türk kökenli çevirmenlerin ve polis teşkilatındaki birçok Türk kökenli çalışanın Türk hükümetine yardım ettiği yönündeki iftiralar hakkında soruşturma başlatan Almanya emniyet birimlerinin eline hiçbir şey geçmedi. Almanya emniyet teşkilatı içinde de bir kişinin rütbesinin düşürülmesi haricinde hiçbir Türk kökenli çalışan görevinden alınmadı.

İŞTE ALMANYA'NIN FETÖ BİLANÇOSU
15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından Zekeriya Öz ve Celal Kara ile birlikte 600 kamu görevlisi Almanya'ya sığınmış. Bunlardan 250'sinde Türk diplomatik pasaportu bulunuyor. 600 kaçak 'cünün 380'inin ise yanında Türkiye'de kaçmadan önce üst düzey kamu görevlisi olduğunu gösterir belgeler çıkmış.

kalan karakter 1000

turan turan

Bu adam Türk'e hiç benzemiyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.10.2017 12:26
türk türk

Cem Domuz,Almanyada Türk düsmanligini körükleyen salaklardan biri onun Türk ve Türkiye düsmanligi AfD nin kini bile geciyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.10.2017 12:12
vtnds vtnds

soysuz, naziler kullanip atcaklar bi kenara bu dangalagi,!o zaman seni hangi ulke kabul etcek,...bati daki hainler teker teker infaz edile,.!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.10.2017 07:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.