Bugünkü
Takvim

Deniz Baykal'ın durumuyla ilgili açıklama

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Erkan ibiş "Deniz Baykal'ın beyin sapı fonksiyonları iyiye gidiyor" dedi

  • Güncel
  • 22.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.10.2017 15:06
ABONE OL
Deniz Baykal'ın durumuyla ilgili açıklama

Uzun süredir uyutularak tedavi edilen Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili her geçen gün iyi haberler gelmeye devam ediyor.

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Erkan ibiş bugün yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Deniz Bey'in şuuru kapalı. Beyin sapı fonksiyonları iyiye gidiyor.

Beyin fonksiyonları güne gün daha iyiye gidiyor. Beynin toparlaması süreç alır, sabırla beklemek lazım.

Elbette ki deniz Bey'in genel destek, cihazlı solunum desteği ve beyin desteği tedavileri devam ediyor. Kendi solunumunu yapacak durumda ama arkadaşlar fazla yorulmamaları için destek uyguluyorlar. Lütfen bizim yazılı ya da kamera karşısındaki açıklamalarımız dışındaki bilgilere itibar etmeyin. Doğrusunu bizden alırsınız. Lütfen onlara itibar etmeyin. Biz her konuyu şeffaf bir şekilde paylaşmaya devam edeceğiz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.