Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 22.10.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 22.10.2017 09:20

AK Partili vekil ve Beyaz TV'den Gökçek iddiası!

Orhan Deligöz, "Gökçek'in önümüzdeki salı günü sını vereceğini biliyorum" derken, Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya ise "Gökçek önümüzdeki günlerde istifasını verecek" dedi.

AK Partili vekil ve Beyaz TV'den Gökçek iddiası!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sını istediği Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı hakkında konuşan AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, istifa edeceğini açıkladı. Beyaz TV ekranlarında program yapan Tahir Sarıkaya ise, Melih Gökçek'in direnmediğini, önümüzdeki günlerde istifasını vereceğini söyledi.

AK PARTİLİ VEKİL GÜN VERDİ: SALI GÜNÜ İSTİFASINI VERECEK
Habertürk'te katıldığı Habertürk Gündem programında önemli açıklamalarda bulunan Deligöz, "Melih Gökçek'in önümüzdeki salı günü istifasını vereceğini biliyorum."dedi.

Melih Gökçek'in AK Partili olduğunu dile getiren Orhan Deligöz, "AK Parti'nin rakipleriyle özellikle de CHP ile en iyi mücadele eden AK Partili ydı. Ancak Cumhurbaşkanımızın öngördüğü metal yorgunluğu kabul etmeliyiz. Bu bir bayrak yarışıdır" şeklinde konuştu.

BEYAZ TV'DEN FLAŞ İDDİA
Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek'in yönettiği Beyaz TV ekranlarında program yapan Tahir Sarıkaya, Melih Gökçek'in direnmediğini, önümüzdeki günlerde istifasını vereceğini söyledi.

'HEPSİNE GÜLÜP GEÇİYOR'
Beyaz TV'de program yapan Tahir Sarıkaya, "10 gündür Melih Gökçek hiçbir yere çıkmıyor. 10 gündür Melih Gökçek'le ilgili CHP'li dediler, CHP'ye geçiyor dediler. Meral Akşener'e geçiyor dediler, 10 gündür... Dün kendisiyle telefonda konuştum, hepsine gülüp geçiyor. Önümüzdeki günlerde Melih Gökçek de tabii istifasını verecek sevgili seyirciler, direndiği yok" dedi.

kalan karakter 1000

Mehdi Mehdi

Makam ve Mevkilerin En Büyüğü Millete Hizmettir.Melih Gökçek Kardeşimizin Ankara,ya Büyük Hizmetleri Olmuştur.Baki olan Dava,Yol Arkadaşlığıdır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.10.2017 13:46
turan turan

Pişkinliğin bu kadarına da pes!...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.10.2017 12:24
ALPEREN ALPEREN

HAYAT DAHİL HERŞEYİN BİR SONU VAR AHİRETİ UNUTACAK KADAR DÜNYA İŞLERİNE SARILMAK CAHİLLİKTİR HAKKIMIZDA HAYIRLISI NE İSE ALLAH ONU VERSİN İNŞAALLAH

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.10.2017 11:54
cenk cenk

Sayın Gökçek istifasını verirse AKP hem çok byük bir zarar görür ve hem de Ankara'yı CHP'ye teslim etmiş olur ! Bizden söylemesi....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.10.2017 10:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.