Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 21.10.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 21.10.2017 19:16

2 twitle KK’nın beynini çökertti!

, CHP Genel Başkanı 'nun, 'Seçimle gelen birine bu kadar ağır yaptırımlar doğru değil; çocuğuna nasıl hesap verecek?' sözlerine sosyal medyadan öyle bir cevap verdi ki, CHP'nin tüm muhalefet sistemini çökerttti.

Haluk Levent 2 twitle KK’nın beynini çökertti!

, CHP Genel Başkanı 'nun, 'Seçimle gelen birine bu kadar ağır yaptırımlar doğru değil; çocuğuna nasıl hesap verecek?' sözlerine Twitter hesabından şöyle cevap verdi:

'NASIL OLUYOR BU SEÇİMLE GELMEK İŞİ?'
"Yahu tüm CHP olarak 'Mansur Yavaş kazandı ama Melih Gökçek oyları çaldı' diyen siz değil misiniz? Eee nasıl oluyor bu seçimle gelmek işi?" Haluk Levent'in bu tweeti, sosyal medyaya damgasını vurdu. Takipçiler "İşte CHP'nin gerçek yüzü" diye Levent'in paylaşımına destek verdi, CHP'nin tutarsız muhalefeti bir kez daha duvara çarptı.

kalan karakter 1000

vtnds vtnds

chp vatanimiz icin tehlike oldugunu tam anlamiyla anlamis olduk,.bu hainler bizim vekillerimiz olamaz,.!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.10.2017 08:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.