Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 20.10.2017 17:25
ABONE OL

Seren Fosforoğlu'nun hayatını kurtardı

Seren Fosforoğlu dün twitter'da İsmail Küçükkaya'ya sahip çıktı, 24 saat geçmeden tarafından hayatı kurtarılınca instagram hesabında işte bunları yazdı.

Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Enis Fosforoğlu'nun kendisi gibi oyuncu olan kızı Seren Fosforoğlu, uçakta rahatsızlandı. Fosforoğlu'nun hayatını Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya kurtardı.

Türk Hava Yolları'nın (THY) dün Ankara-İstanbul seferini yapan TK 1275 sefer sayılı uçağında oyuncu Seren Fosforoğlu aniden rahatsızlandı. Aynı zamanda doktor olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Seren Forforoğlu'na ilk müdahaleyi yaptı ve başında bekleyerek durumunu takip etti.

Ne var ki Fosforoğlu daha dün, Bakan Kaya ile eşi hakkında iftiralarda bulunan Fox TV sunucusu İsmail Küçükkaya'ya destek çıkmıştı. Dün Twitter hesabından; "Siyasetçinin yapamadığını İsmail Küçükkaya yapıyor. Görevimiz diye manifesto yayınlıyor. Anlaşılır ve net!" yazan Seren Fosforoğlu'nun hayatı 24 saat geçmeden Bakan Kaya tarafından kurtarıldı.

Fosforoğlu, dün twitter'dan Bakan Kaya ve eşi hakkında iftiralarda bulunan Küçükkaya'ya sahip çıkarken bugün, 10 bin metre yukarıda yaşanan anları Instagram hesabından minnetle böyle anlattı;

"Sevgili dostlar dün seminer dönüşü uçakta rahatsızlandım. Gözümü açtığımda yanımda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın @drbetulsayan vardı. Uçakta ilk müdahaleyi yaptı ve devamında da beni arayarak ilgisini eksik etmedi. Sayın bakana çok teşekkür ederim. "

Koltuğa yatırılan Fosforoğlu'nun yardımına koşan Bakan Kaya'nın uçaktaki müdahalesini AK Parti Genel Merkez Gençlik kolları Teşkilat Başkan Yardımcısı M.Talha Yıldırım sosyal medya hesabından paylaştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.