Bugünkü
Takvim

'dan çorap şov

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Silivri'de 4 metrelik barikattan atlayıp yaraladığı bacağını göstermek için Meclis kürsüsünde çorabını çıkardı.

  • Güncel
  • 19.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 19.10.2017 23:40
ABONE OL
Mahmut Tanal'dan kürsü şov

FETÖ'cülerin yılmaz savunucusu Tanal, Nüfus Hizmetleri Kanun Tasarısı görüşmeleri sırasında müftülere nikah kıyma yetkisinin verilmesinin FETÖ projesi olduğunu iddia etti. Bunun üzerine AK Parti milletvekilleri itiraz ettiler. Tanal, AK Parti milletvekillerinin kendisine Ergenekoncu, Balyozcu, PKK'lı, LGBT'li bireylerin davalarına gittiğim zaman -çok özür dilerim 80 milyon insandan- bana 'i...' diyordunuz, dediklerini söyleyerek, Silivri'de 4 metrelik duvardan atladığını ifade etti. Daha sonra duvardan atlarken kırılan bacağındaki çorabını çıkararak yara izini gösterdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.