Bugünkü
Takvim

için gece operasyonu

ABONE OL
Deniz Baykal için gece operasyonu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP eski Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili 'ın tedavisi için devreye girdi. Baykal'ın ailesi, dünyaca ünlü beyin cerrahı Prof. Dr. Uğur Türe'nin de tedaviye katılmasını talep etti. Ancak gece saatlerinde 'ye cep telefonundan ulaşılamadı. Bunun üzerine Polonya ziyaretinden dönen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a konu iletildi.ÖZEL UÇAK KALDIRILDI...
Yeditepe Üniversitesi Rektörlüğü aracılığıyla Prof. Türe'ye evinden ulaşıldı. Kendisiyle irtibata geçilen Prof. Türe, Cumhurbaşkanlığı'na ait bir uçakla sabaha karşı İstanbul'dan Ankara'ya götürüldü. Prof. Türe, şu ana kadar yapılan operasyonların yerinde ve doğru olduğunu belirtti. Ziyaretçi yasağı getirilen ve bilinci kapalı olan Baykal'ın hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.