Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 19.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.10.2017 14:51
ABONE OL

Bahçeli: , Erdoğan'ı yalnız bırakmaz

lideri gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Bahçeli: MHP, Erdoğan'ı yalnız bırakmaz

lideri gündeme dair çok önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, terörle mücadelede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı yalnız bırakmayacağını söyledi.

Bahçeli, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'le ilgili istifa gündemine ilişkin olarak, "Melih Bey 5 dönem yaptı, ne kadar faydalı görüyoruz. Kimseye arabuluculuk yapacak halimiz yok. Bu konular bizi ilgilendirmez diyeceğiz." dedi.

"CUMHURBAŞKANI'NI YALNIZ BIRAKMAYIZ'
Bahçeli, terörle mücadele konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yalnız bırakmayacaklarını söyledi. Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la olan görüşmesini de anlattı: "YPG'nin elindeki Afrin'e girme konusunda kararlılık var. Biz de Suriye ve Irak adımlarını destekliyoruz. Şu an için Sayın Cumhurbaşkanı'nı MHP yalnız bırakmaz. Terörle mücadelenin sonu alınıncaya, Irak ve Suriye'de korsan devletçilikler kurulması kökten engelleninceye kadar Cumhurbaşkanı'nın parti olarak yanındayız."


Ayrıca "Müftüye nikah yetkisinin de laiklik açısından sakıncası yok" yorumunu yapan Bahçeli, MHP'nin 2019'da kilit parti olacağı iddiaları ile ilgili olarak da, "Kapı yok ki ortada kilit olalım" yanıtını verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.