Bugünkü
Takvim

'dan büyük skandal

Türkiye'ye karşı 'cü hainleri kullanmak isteyen Almanlar, FETÖ'cüleri ekrana çıkartarak Türkiye aleyhinde propaganda yapıyor.

  • Güncel
  • 19.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 19.10.2017 09:37
ABONE OL
Almanya'dan büyük skandal

15 Temmuz'da milletin iradesine el koyma girişiminde bulunan 'cü hainler, milletin tokadını yedikten sonra yurt dışına kaçmaya başladı.

TÜRKİYE DÜŞMANLARI BİRLEŞTİ
Özellikle Amerika'ya ve 'ya sığınan FETÖ'cü hainler, Türkiye aleyhinde çalışmaya da devam ediyor.

DEVLET TELEVİZYONUNDA ÖRGÜT PROPAGANDASI
Türkiye düşmanlığını ortak noktası yapan Almanlar ve FETÖ'cü hainler, son olarak devlet televizyonundan kin kustu.

Eli kanlı teröristbaşı Fetullah Gülen hakkında da güzellemeler yapan FETÖ'cü hain, yaptığı açıklamalarla Türk düşmanı Almanları sevince boğdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hedef alındığı programda Türkiye'deki hukuk sistemi eleştirildi, demokrasinin zayıfladığı iddia edildi.

kalan karakter 1000

sarıkanarya sarıkanarya

almanya,abd zaten aynı uğurda çarpışıyor.tek emelleri türkiyeyi ellerine geçirmek..onun için bütçeleri bile açık vermeye razılar..ayrıca almanya diye bir devlet yok..onlar orada abd ye 2.dünya savaşından sonra kayıtsız ve şartsız teslim olup ülkelerini yahudilere peşkeş çektiler..bakın dünyanın neresinde yahudilere bir laf edilse ilk olarak merkel cevap veriyor..kimin ne olduğunu iyi bilelim..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.10.2017 10:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.