Bugünkü
Takvim

ifade veriyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın eşinin "ByLock" kullandığını iddia etmesi üzerine hakkında soruşturma başlatılan Fox TV Haber Spikeri 'nın ifadesi, program kayıtları henüz dosyaya gelmediği gerekçesiyle alınmadı.

  • Güncel
  • 18.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.10.2017 13:12
ABONE OL
İsmail Küçükkaya ifade veriyor

Küçükkaya, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya'nın avukatı aracılığıyla yaptığı şikayet üzerine, "basın yoluyla kamu görevlisine hakaret" ve "Türkiye Cumhuriyeti hükümetini alenen aşağılama" suçlarından Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından açılan soruşturma çerçevesinde avukatıyla Bakırköy Adalet Sarayı'na geldi.

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Savcısı Bülent Demirbilek'in odasına çıkan Küçükkaya'nın, program kayıtları henüz dosyaya gelmemesi nedeniyle ifadesi alınmadı. Küçükkaya'nın, kayıtlar incelendikten sonra ifadesi alınacak.

KÜÇÜKKAYA, ADLİYE ÇIKIŞINDA AÇIKLAMA YAPMADI
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya'nın avukatı Erol Bulut'un Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'na yaptığı suç duyurusu üzerine, Küçükkaya ve avukat Fidel Okan hakkında, "basın yoluyla kamu görevlisine hakaret" ve "Türkiye Cumhuriyeti hükümetini alenen aşağılama" suçlarından soruşturma açılmıştı.

kalan karakter 1000

MEMOLİ35 MEMOLİ35

Bir insan para için bu kadar mı ihanet eder ülkesine. Fox adlı siyonist kanalın azgın köpekleri bunlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.10.2017 15:19
ihsan ihsan

İsmail yahudinin yanında Yahudileşmiş zaten Allahuteala onlarla beraber olan onklardan olur diyor açık

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.10.2017 10:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.