Bugünkü
Takvim

Diplomatik kaynaklardan vize açıklaması!

  • Güncel
  • 18.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.10.2017 14:37
ABONE OL
Diplamatik kaynaklar: Bass kararı tek başına aldı

Vize kriziyle ilgili diplomatik kaynaklardan yapılan açıklamada, "Vize kararını ABD Büyükelçisi tek başına aldı. ABD arkasında durmak zorunda kaldı" ifadelerine yer verildi.

"ABD ELÇİNİN ARKASINDA DURMAK ZORUNDA KALDI"
Diplomatik kaynaklardan yapılan açıklama Şöyle:

"Bu John Bass'in kendi insiyatifi ile aldığı bir karardır. Bu işten ABD yönetiminde ne de ABD Dışişlerinde üst düzey yetkililerin haberi yoktur. Bu açıklama sosyal medyada Büyük elçilik hesabında yapıldıktan sonra ABD Elçiliğin arkasında durmak zorunda kalmıştır. ABD kararın arkasında değildir"


CUMHURBAŞKANLIĞI SÖZCÜSÜ KALIN: KISA SÜREDE ÇÖZÜLECEĞİNE İNANIYORUM"
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Vize krizinin kısa sürede çözüleceğine inanıyorum" ifadelerini kullandı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.