Bugünkü
Takvim

'ın durumuna ilişkin kritik açıklama

CHP Grup Başkanvekili , 'ın durumuna ilişkin yaptığı açıklamada, "Sağlığının kötüye gittiğine ilişkin yapılan haberler ve çok kötü haberlere ilişkin duyumların tamamı asılsızdır." dedi.

  • Güncel
  • 17.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.10.2017 01:05
ABONE OL
Deniz Baykal'ın durumuna ilişkin kritik açıklama

CHP Grup Başkanvekili , eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili 'ın sağlık durumuna ilişkin, "Sağlığının kötüye gittiğine ilişkin yapılan haberler ve çok kötü haberlere ilişkin duyumların tamamı asılsızdır." dedi.

Özel, Baykal'ın tedavi gördüğü İbn-i Sina Hastanesinin bahçesinde bekleyen gazetecilere yaptığı açıklamada, doktorların Baykal'ın sağlık durumu hakkında yaptığı açıklamaları hatırlattı.

Doktorların açıklamasının ardından bir televizyon kanalının muhabirince sosyal medyada paylaşımda bulunulduğunu bildiren Özel, bu paylaşımın endişe yarattığını ifade etti. Paylaşımın ardından Baykal'ın doktoruyla görüştüklerini belirten Özel, şunları söyledi:

"Deniz Bey'i takip eden doktor şu açıklamada bulundu, 'Son açıklamadan beri durumunda hiçbir değişiklik yok. Durumu stabil. Kötüye herhangi bir gidiş yok. Yarın sabah planlanan tomografi çekilecek, Deniz Bey'in sağlık durumu son yapılan açıklamadan beri değişmedi' dedi."

Sosyal medyada paylaşılanların infial yarattığını vurgulayan Özel, bu paylaşımların Baykal'ın sevenlerini ve Türkiye'yi tedirgin ettiğini söyledi.

Baykal'ın sağlık durumunun değişmediğini, durumun ciddi olduğunu ancak kötüye gidiş olmadığını bildiren Özel, "Biz bu geceyi Sayın Genel Başkan'ın güçlenerek, sağlığına yaklaşarak geçireceğini ve yarın iyi haberler umuyoruz. Sağlığının kötüye gittiğine ilişkin yapılan haberler ve çok kötü haberlere ilişkin duyumların tamamı asılsızdır." diye konuştu.

kalan karakter 1000

saffet demir saffet demir

İnsan olarak geçmiş olsun...CHPKK nede severmiş eski başkanı ! acaba günahmı çıkartıyorlar !...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.10.2017 08:25
bir  uzman  çavuş, bir uzman çavuş,

şimdi baykalı en çok sevenler biziz moduna girdiler ,daha geçenlerde komplo kurup adamı rezil ettiniz ,suratına bakmıyordunuz ,şimdi belkide felç bile durumu olabilir ,tayyip erdoğanın onu ziyaretinden sonra hemen değere bindirdiniz ,hiç bir zaman samimi değil bilakis ikiyüzlüsünüz ,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.10.2017 08:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.