Bugünkü
Takvim

Tarlasını NATO Gladyosunun sürdüğü sol maskeli emperyalizmin tetikçisi gazete!

Her gün utanmadan yeni bir alçaklığa imza atan gazete müsveddesi , bu sefer de hedefine Türkiye'ye milyarlarca lira kazandıran "sürekli yaz saati uygulamasını" aldı.

  • Güncel
  • 16.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 16.10.2017 12:01
ABONE OL
Tarlasını NATO Gladyosunun sürdüğü sol maskeli emperyalizmin tetikçisi gazete!

ABD ve emperyalist güçlerin kripto unsurları, sol maske ile Türkiye'ye ihanet kusarak kendilerini deşifre etmeye devam ediyor.

Buldukları her fırsatta Türkiye'ye saldıran ve yapılanlara karşı çıkarak terör örgütleri ve emperyalist güçlerin sözcülüğünü yapan nam-ı diğer Kızıl Soros lakaplı Osman Kavala'nın sahibi olduğu sözde gazete , hainliklerine hainlik katmaktan vazgeçmiyor.

Çözüm sürecini baltalayan isimlerden biri olan ve HDP'nin akıl hocalığını yaparak seçim sürecinde "Seni Başkan yaptırmayacağız" sloganını HDP'lilerin kulaklarına üfleyen Kavala'nın gazetesi BirGün tam bir Türkiye düşmanı olarak yayın yapıyor.

Algı operasyonlarını sol maskesiyle yürüten, Türkiye lehine olan her iş hakkında emperyalistler adına yalanlar üreterek yayıncılık yapan sözde gazete, bu kez "yaz saati uygulamasını" hedefine aldı.

Bugün yaptığı haberle sadece geçen yıl 2,7 milyar lira ekonomiye katkısı bulunan "Sürekli Yaz Saati Uygulaması"nı hedef alarak; daha az elektrik tüketimine neden olan yenilik için "Yandaş elektrik şirketleri ister, hükümet KHK ile yapar" manşetini atarak büyük bir hainliğe daha imza attı.

Bu haberinde bize batıyı örnek göstererek "çocuklarımız karanlıkta okula gidiyor" algısı yaratmaya çalışan sözde gazete gerçekleri aleni şekilde çarpıtarak yalan yanlış bilgilerle gerçeklerin üzerini örtmeye çalıştı.

BAKIN DURUM AVRUPA'DA NASIL?

Elektrik şirketlerinin para kazanmak için daha çok elektrik satması gerekirken, az elektrik satabildikleri bir sistemi istediklerini iddia eden BirGün gazetesi; oluşturmaya çalıştığı algı ile vatandaşın cebini değil de elektrik şirketlerinin kasasını düşündü.

Neresinden tutulursa tutulsun tamamiyle yalanlarla dolu olan bu haber için asıl sorulması gereken soru şu: BirGün gazetesi bu kez hangi emperyalist güçten nasıl bir ihanet ihalesi aldı?

kalan karakter 1000

mehmet can mehmet can

kendini gazete zanneden zır cahiller ordusu bir gazete işleri güçleri çamur ve pislik atmak

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.10.2017 13:21
hakkı hakkı

"yandaş elektrik şirketleri ister, hükümet KHK ile yapar" diye başlık atan bre zır cahil komonos. bir kere dağıtım şirketi böyle bir şey istemez. çünkü bu uygulama daha az enerji harcanması demektir. zaten bu işin detayları haberde anlatılmış.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.10.2017 12:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.