Bugünkü
Takvim

Savcılık G.Saray taraftarının dövülmesiyle ilgili soruşturma başlattı

Cumhuriyet Başsavcılığı, Konya'da lı bir taraftarın dövülmesiyle ilgili görüntülere dair soruşturma başlattı.

  • Güncel
  • 16.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 16.10.2017 12:57
ABONE OL
Savcılık o görüntüleri affetmedi! Soruşturma başlatıldı

Cumhuriyet Başsavcılığı, Konya'da G.Saraylı bi taraftarın dövülmesiyle ilgili görüntülere dair soruşturma başlattı. Görüntülerde darp edildiği görülen G.Saraylı taraftar bulunarak ifadesi alındı. İfadesinde kendisini darp edenlerin 3 kişi olduğunu söyledi. Polis bu kişilerin kimliğini tespit edip yakalamak için çalışmaları başlattı.

Olayın maçtan önce 16:30 civarında gerçekleştiği öğrenildi. Darp edilen lı taraftarların hastaneye veya polise başvurmadığı ancak görüntülerin sosyal medyada yayılması üzerine başsavcılığın olaydan haberdar olarak soruşturma başlattı.

İşte o görüntüler

kalan karakter 1000

gs gs

yapanlar için uykusuz geceler

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.10.2017 14:12
Cenk Cenk

Hem dayağı yemiş hem şikayetçi olmamışsan güzel kardeşim ne diyim ben sana

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.10.2017 13:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.