Bugünkü
Takvim

İstemezükçüler işbaşında

Türkiye'nin dünyanın süper güçleri arasına girmesini sağlayacak uçak gemisi hamlesine karşı çıktı. Tıpkı SİHA'larda olduğu gibi "istemezük" zihniyetini sürdüren CHP'li vekiller böylece tam bağımsız Türkiye idealine yine balta vurmaya çalışmış oldu.

  • Güncel
  • 16.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 16.10.2017 07:36
ABONE OL
İstemezükçüler işbaşında

Türkiye, Savunma Sanayi'nde yaptığı devrim gibi yeniliklerle dünyada çok az ülkenin sahip olduğu silahları milli imkânlarla geliştiriyor. Son teknoloji silahlar birçok ülkeye ihraç ediliyor. Türkiye'nin kendi milli tankını ve savaş uçağını geliştirme projeleri ise son hızla devam ediyor. Ülkemizin ilk uçak gemisi olacak TCG Anadolu için İspanya'yla yapılacak işbirliğine Meclis'ten önceki gün onay çıktı.

CHP'LİLER YİNE RAHATSIZ OLDU
Böylece Türkiye dünyada uçak gemisine sahip 14. ülke olacak ve süper güçlüler ligine terfi edecek. Türkiye'nin savunma sanayinde kat ettiği büyük aşama ve teröre karşı milli silahlarla verilen başarılı mücadele 'lileri rahatsız etmeye devam ediyor. Bölücübaşı Öcalan'ın avukatlığını yapan CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun SİHA'ların PKK'ya karşı yürüttüğü operasyonları asılsız suçlamalarla karalamaya çalışmasından sonra CHP'liler bu kez de uçak gemisine karşı isyan bayrağı açtı.

NİYETLERİ BAĞIMLI TÜRKİYE
CHP İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı ve Hatay Milletvekili Serkan Topal'ın Meclis görüşmelerinde gemi hakkında koydukları muhalefet şerhinin metnine ulaşıldı. Türkiye'nin süper güç olmasını engellemeye çalışan CHP'liler bu niyetlerini sorularında da açıkça ortaya koydu. TGC Anadolu'yla Hint ve Atlantik okyanuslarına kadar ulaşan binlerce kilometre öteye tabur düzeyinde asker sevk edilip amfibi harekâtlar yapılabileceği belirtilen metinde, "Uçak gemileri denizaşırı operasyonlarda kullanılır. Türkiye neden uçak gemisine ihtiyaç duyuyor? Denizaşırı operasyonlara girişme niyeti mi var?" soruları yöneltildi.

kalan karakter 1000

Nejat Nejat

CHP ye, HDP ye oy yok. Bu iki Vatan haini partilere oy yok. Oyumu Milli ve yerli olan ERDOGAN a ve AKP ye verecegim Allah nasip ve kismet ederse. Milyonlar olarak ERDOGAN in yaninda yer almantan gurur duyuyoruz. Yasasin Guclu lider ERDOGAN, guclu ulke TURKIYE.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.10.2017 17:21
vatan vatan

KARDEŞİM O ZAMAN BU KİŞİLERİ DEVLET MECLİSE NEDEN SOKUYOR.BUNLARA NEDEN PARA ÖDÜYOR.HERŞEY ORTADA DÜPE DÜZ BU KİŞİLER VATAN DÜŞMANI.BU ÜLKEDE YAŞAMAYI BİLE HAKETMİYORLAR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.10.2017 15:33
KARAKALEM KARAKALEM

CHP'NİN KAŞI ÇIKMASINA ŞAŞIRMAMAK LAZIM, ÇÜNKÜ VATANA MİLLETE FAYDALI BİR ŞEY.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.10.2017 14:38
reis reis

Bunların kime hizmet ettikleri yer belli tek farkları var MAAŞ larını bu millet ediyor yaptıkları iş HAİNLİK

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.10.2017 13:55
FatiSultan FatiSultan

Ulan şerefsiz chpkk lılar amerika savaş gemilerini görünce seviniyorsunuz pislikler defolun Türk görünümlü siyonist haçlılar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.10.2017 11:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.