Bugünkü
Takvim

'ın gozuyle: neden önemli?

Devleti'nin önemli padişahlarından 'ın ve o dönem Osmanlı'sının anlatıldığı dizide devletin erkanının lara verdiği önem vurgulandı.

  • Güncel
  • 14.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 14.10.2017 12:32
ABONE OL
Abdülhamid Han'ın gozuyle: Milli Silah neden önemli?

TRT1'de ekrana gelen ve sezonun flaş dizilerinden olan Payitaht Abdülhamid dizisinde dün gece Abdülhamid'in, dönemin bakanlarını teknolojik ilerlemeden geri kalmaları nedeniyle azarlaması gecenin öne çıkan sahnesi oldu.

ABDÜLHAMİD'İN EĞİTİME VERDİĞİ ÖNEM ANLATILDI
Abdülhamid, Devleti'nin Batı medeniyetinin ürettiği silahlar yerine kendi silahlarını üretmesi gerektiği, teknolojik ilerlemenin ve eğitim ne denli önemli olduğuna dair kendi bakanlarına muhteşem bir ders verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.