Bugünkü
Takvim

’de paniği!

s’ta yayınlanan bir haberde, üssündeki nükleer silahların acilen İncirlik’ten çıkarılması, Türkiye’nin eline geçebileceği uyarıları yapıldı.

  • Güncel
  • 14.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 14.10.2017 11:50
ABONE OL
ABD’de İncirlik paniği!

s'ta yayınlanan "Türkiye İle İlgili Acil Sorular" başlıklı haberde, üssünde 50 nükleer başlıklı füze olduğu belirtilerek, nükleer silahların acilen İncirlik'ten çıkarılması, Türkiye'nin eline geçebileceği uyarıları yapıldı. Türkiye'nin ABD ile ilişkilerinin bozulmasından da endişe edilen yazıda, Türkiye için düşmanca ifadeler kullanıldı. 15 Temmuz FETÖ'cü darbe girişiminde İncirlik hava üssünün elektriklerinin Türkiye tarafından 24 saat kesilmesini de bir sorun olarak gören gazete, 50 nükleer başlıklı füze için alarm çağrısı yaptı.

Eşi CIA ajanı ve müzmin Türkiye düşmanı da Twitter'da NYT'nin endişesini şöyle paylaştı:

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.