Erdoğan kirli planı açıkladı

, "Güney sınırımız boyunca oluşturulmaya çalışılan terör koridorunun amacının DEAŞ'la mücadele olduğunu kim iddia edebilir. Terör koridoru sadece Türkiye'yi kuşatmaya yöneliktir. "

Erdoğan kirli planı açıkladı

Beştepe'de düzenlenlen valiler toplantısında konuşan ,ABD'ye çok sert mesajlar verdi. ABD'nin Türkiye'nin güneyinde terörle mücadele adı altında hayata geçirmeye çalıştığı kirli plana değinen Erdoğan, "Güney sınırımız boyunca oluşturulmaya çalışılan terör koridorunun amacının DEAŞ'la mücadele olduğunu kim iddia edebilir. Terör koridoru sadece Türkiye'yi kuşatmaya yöneliktir." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı açıklama şu şekilde:
Biz kabile devleti değiliz. Biz size muhtaç değiliz. Biz sizden paramızla silah istediğimizde 'kongre' diyorsun ama terör örgütüne ücretsiz silah veriyorsun. Niye, "Türkiye'yi güneyden kuşatalım" diye.

Bunlar bizi herhalde görmez, sağır, böyle zannediyorlar. Öyle alışmışlar çünkü ama böyle bir Türkiye yok artık. Uluslararası rekabette de yerini alacak bir Türkiye'yiz. Bunun köşe taşları da sizlersiniz. Sizler dik durusanız bunlar, buralarda en ufak bir cirit atamazlar. Tüm piyonları ile yıllardır besledikleri lejyonerleri ile bunlar üzerimize geliyorlar, gelecekler ama biz sağlam duralım.

"ZULÜM 1453'TE BAŞLADI" YAZISI TESADÜF DEĞİLDİ
Türkiye asırlık bir hesaplaşma ile karşı karşıyadır. Gezi olaylarında duvarlara ne yazdılar, "Zulüm 1453'te başladı" diye yazılması, Kadıköy'de, asla tesadüfi değildir. Zulüm olarak görenler olsa olsa Bizans'ın çocukları olur. Bu milletin evladı olmaz.

Güney sınırımız boyunca oluşturulmaya çalışılan terör koridorunun amacının DEAŞ'la mücadele olduğunu kim iddia edebilir. Terör koridoru sadece Türkiye'yi kuşatmaya yöneliktir. Rejim, PKK'ya oradan 'yanınızdayız', Barzani'ye 'yanınızdayız' diyor. Barzani ile çatışan PYD şimdi 'beraberiz' diyor.

  • 12 Ekim 2017, Perşembe 14:03

kalan karakter 1000

1453 1453

Ülkemizin düşmanlarına karşı her çeşit en güçlü savunma ve harp silahlarımızı üreteceğiz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.10.2017 17:33
FATİH  SULTAN, FATİH SULTAN,

ASIL MEDENİYET AHLAK EDEP 1453 DE BAŞLADI ,O YAZIYI YAZAN BİZANSLI İT ,CANIN CEHENNEME

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.10.2017 15:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.