Bugünkü
Takvim

Ünlülerin torbacısı yakalandı

  • Güncel
  • 11.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 11.10.2017 09:07
ABONE OL

Adrese teslim çalıştığı ve daha çok manken ve medyatik şahıslara uyuşturucu sattığı belirlenen şebeke ile alıcı olarak irtibata geçmek isteyen iki polis, bir kast ajansına kayıt yaptırıp manken görünümüne girerek şebekeyle irtibat kurdu. Şebekeden uyuşturucu siparişi veren polis, iki kuryeyi uyuşturucu teslimi yaparken gözaltına aldı. Şebekenin on üyesine daha ulaşan narkotik timleri, bu kişilere yönelik de operasyon gerçekleştirdi.

kalan karakter 1000

ayhnkrblt ayhnkrblt

bunları da PKK lı olarak yargılamaları gerek, neticede uyuşturucu tarlalarından çıkan uyuşturucuları bunlar pazarlıyor ve PKK ya destek veriyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.10.2017 09:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.