Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.10.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 11.10.2017 10:34

Son Amerikan malı!

gazetesinin sözde muhabir özde terörist sevici muhabiri ; terör örgütü PKK/YDG-H'nin propagandasını yaptığı haberi nedeniyle 2 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Son Amerikan malı!

'nin önde gelen gazetelerinden 'in () muhabiri , 2015 yılında terör örgütü PKK/YDG-H'nin propagandasını yaptığı haberi nedeniyle 'terör örgütünün propagandasını yapmak' suçu nedeniyle 2 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı.

TÜRKİYE'Yİ KARIŞTIRMAYA ÇALIŞMIŞTI
Doğu ve Güneydoğu'daki Kürk kökenli vatandaşlarımızı kışkırtarak Türkiye'yi kaosa sürükleme niyetiyle 19 Ağustos 2015'te WSJ'de 'Türkiye'de Kürtlerin çoğunlukta olduğu güneydoğuda sokak savaşları şiddetleniyor' adıyla yayınlanan habere imza atan sözde muhabir özde terörist sevici Albayrak, teröristleri kahraman gibi göstermeye çalışırken onları 'özgürlük savaşçısı' olarak tanımladı.

Hakkında yürütülen soruşturma sırasında yurt dışına kaçan Ayla Albayrak'ın aynı zamanda Finlandiya vatandaşı olduğu da öğrenildi.

Haberin yayınlandığı WSJ gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Gerard Baker ise skandal habere ve haberi yapan sözde muhabir Ayla Albayrak'a sahip çıkarak verilen ceza hakkında 'asılsız bir suçlama ve isabetsiz bir hüküm' gibi komik bir ifade kullandı.

İŞTE O ALÇAK PROPAGANDA

kalan karakter 1000

Ali Ali

Son Amerikan malı terörist sevici.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.10.2017 11:32
Chepni_Nihat Chepni_Nihat

Terör sevici felan değil yaa açık ve net şekilde kansız, şerefsiz, vatan haini casus bu kadar net.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.10.2017 11:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.