Bugünkü
Takvim

Kürt koridoruna karşıyız diyor

ABD, Suriye'de terör örgütü PKK/PYD bölgesinde, 2 hava üssü dışında, 8 adet askeri noktaya sahip. Yeni üslerin de inşası sürüyor.

  • Güncel
  • 11.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 11.10.2017 14:22
ABONE OL
John Bass Kürt koridoruna karşıyız diyor

ABD'nin Ankara Büyükelçisi , elçilik rezidansında diplomasi muhabirleri ile bir araya geldiği toplantıda Kuzey Irak ve Kuzey Suriye'deki Kürt varlığına ilişkin açıklama yaptı.

"KÜRT KORİDORUNU DESTEKLEMİYORUZ"
Bass, buna ilişkin, "ABD, bağımsız Kürdistan'ı desteklemiyor, Kürt koridorunu desteklemiyor." ifadelerini kullandı.

ABD'nin Ankara Büyükelçisi ayrıca, "Türkiye'nin toprak bütünlüğünün bozulmasını desteklemiyor." dedi.

John Bass, Kürt koridorunu desteklemese de bu sözünü çürüten kanıtlar mevcut. Anadolu Ajansı, yayınladığı haritayla Suriye'de terör örgütü PKK/PYD bölgesindeki askeri üslerin haritasını yayınlamıştı. Haritaya göre ABD'nin terör örgütünün bölgesinde 10 üssü mevcut. Ayrıca gelen son bilgilere göre yeni üsler inşa ediliyor. Mevcut üslerde de genişletme çalışmaları yapılıyor.

kalan karakter 1000

FatiSultan FatiSultan

amerikalı şerefsiz jon bassınlar sana ulan pislik amerikan korsanı fetö iti amerikayı yönetiyor teröriste sırtınızı dayamışsınız, amerikanın küçülmüş haritası çok yakında çıkaracağı Türklerin elinde alırsın pislik.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.10.2017 14:38
salak kirolar salak kirolar

sizi suriyeye kim cagirdi illegal üsler kurmussunuz pis isgalciler niyetiniz belli millete kan kusturdunuz esadi yokedecekdiniz milleti yokettiniz irak ta yaptiklariniz zaten rezalet siz nasil bir yaratiksiniz bu dünyadan degilsiniz bütün felaketler basiniza geliyor yinede anlamiyorsunuz felaketlerin sebebini lanet milletsiniz heryere felaket getirdiniz kürtlere devlet yapacam diye

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.10.2017 14:14
fethulgulub fethulgulub

Bir kere onun adi Kürt koridoru degil, Terör koridoru!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.10.2017 13:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.