Bugünkü
Takvim

Savunma Bakanı'ndan açıklaması

Savunma Bakanı Mattis, "Diplomatik gerginlikler askeri ilişkileri etkilemez. müttefiki olan ile ortak düşmanlara karşı birlikte çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

  • Güncel
  • 11.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 11.10.2017 23:56
ABONE OL
ABD Savunma Bakanı'ndan Türkiye açıklaması
Savunma Bakanı James Mattis, ile yaşanan vize krizine ilişkin, "Kriz operasyonlarımızı etkilemez. Türkiye ile çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

ABD Savunma Bakanı James Mattis, Florida'nın Tampa kentine giderken uçakta gazetecilere Türkiye ile yaşanan vize krizine ilişkin açıklama yaptı. Mattis, müttefiki olan Türkiye ile ortak düşmanlara karşı askeri alanda birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirterek,"Askeri anlamda birlikte iyi çalışmalar yürütüyoruz" dedi.

Diplomatik anlaşmazlıkların ABD ve Türkiye'nin gelecekteki operasyonlarını etkileyip etkilemeyeceği sorusunu cevaplayan Mattis, spekülasyon yapmak istemediğini ancak geçmişteki diplomatik gerginliklerin askeri ilişkileri etkilemediğini söyledi.

kalan karakter 1000

ABD  ŞEYTANLARI ABD ŞEYTANLARI

diplomatik gerginlikmiş ,şerefsizler konsolosluğunuzda ajan devşiriyorsunuz ,ülkemizi parçalamak için ,ortak düşmanlara karşı müttefikiz diyorsun ,adi sapıklar sizler bizi düşman belleyip ,teröristlerle iş tutuyorsunuz ,bi de utanmadan size güvenmemizi bekliyorsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.10.2017 11:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.