Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 09.10.2017 23:55
  • Son Güncelleme: 09.10.2017 23:55

"ABD hükümeti direkt Türk Milletini hedef almıştır"

Twitter'dan yaptığı açıklamada, 'ABD Hükümeti aldığı vize kararı ile direk Türk Milletini hedef almıştır. Bu karar kabul edilemez.' diye yazdı.

ABD hükümeti direkt Türk Milletini hedef almıştır

26. Genelkurmay Başkanı , ABD'nin vize kararı sonrası 29 Ekim'de ABD'ye yapacağı ziyareti iptal etti.

İlker Başbuğ Twitter'dan yaptığı açıklamada, "ABD Hükümeti aldığı vize kararı ile direk Türk Milletini hedef almıştır. Bu karar kabul edilemez.Bu kararı protesto etmek adına 29 Ekim'deki ABD gezimi iptal ediyorum." dedi.

kalan karakter 1000

Chepni_Nihat Chepni_Nihat

Paşa senin ellerinden öper, saygılarımı sunarım, çünkü benim bu zamana kadar gördüğüm en MİLLİ paşalardansın, bu görüşlere sahipken Yapayalnız kalmış Cumhurbaşkanımızın yanına yakışacak, görüşlere, karizmaya, olgunluğa sahipsin, bunu bir düşünün derim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.10.2017 10:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.