;

CHP ve yine Türkiye düşmanlığında birleşti

Ajanları yakalanınca panikleyen 'nin Türkiye'den yapılan vize başvurularını durdurmasını açıklamasının ardından CHP ve sosyal medya üzerinden harekete geçti. CHP'li vekiller yaptıkları açıklamalarda, milli politikalar sebebiyle hedef haline gelen Türkiye'nin yanında değil ABD'nin yanında yer aldı.

CHP ve FETÖ yine Türkiye düşmanlığında birleşti

Teröristlerle kol kola gezip özgürlükten dem vuran Barış Yarkadaş, 'nin skandal vize kararı hakkında küstah bir tweet attı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 'Vize engeli çok ağır ve haksız bir yaptırımdır. AKP'nin yanlışlarının bedelini Türkiye'ye ödetemezsiniz. Türkiye AKP'den ibaret değildir' dedi. Yarkadaş'a tepkiler çığ gibi büyüyor..CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz de "Vize konusu bu konsoloslukta başlatılan süreçle alakalı. Başka şeyler de tabii tetikledi. Ama daha ziyade bununla alakalı. Washington'a gittiğimde bu konu çok gündeme gelmişti. Konuya ilişkin hukuki süreç beklenmeden havuz medyası üzerinden böyle suçlamalar yapılmasını içlerine sindiremediklerini söylemişlerdi. Bununla alakalı daha ziyade ama başka faktörlerde var tetikleyen. " diye konuştu.

SKANDAL KARAR FETÖ'CÜLERİ SEVİNDİRDİ
ABD'nin skandal vize kararı sonrası ABD'ye kaçan tescilli teröristler Emre Uslu ve Adem Yavuz Aslan başta olmak üzere firari 'cüler sosyal medya üzerinden CHP'liler gibi harekete geçerek Türkiye karşıtlığında birleşti. İşte o tweetler

Etiketler: ,
  • 08 Ekim 2017, Pazar 23:31

kalan karakter 1000

tımarcı tımarcı

Aşşağılık müptezeller vatanını satan köpekler.Türküye senden ibaret hiç deyil şerefsiz, ajan bozuntuları.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.10.2017 15:36
CANIM TÜRKİYEM CANIM TÜRKİYEM

UTANMAZLAR.HERKES KENDİ SAFINI SEÇMİŞ.ABD ÜLKEMİZDE DARBELER YAPTI.TERÖR ORDULARINI BESLEDİ KURDU HERGÜN VATAN EVLATLARI ŞEHİT DÜŞÜYOR.ABD İTLERİNE SAHİP ÇIKIYOR.TERÖRİST BAŞINI ÇİFTLİKLERDE AĞIRLIYOR.ABD ŞU ANDA DÜNYADAKİ TEK HAYDUT DEVLETTİR.İSRAİL ONUN ŞIMARIK ÇOCUĞUDUR.AMA AZ KALDI.TERÖR VE KAN İMPARATORLUKLARI YIKILIYOR GERÇEK ADALET NASIL OLUR İNŞALLAH ONU DA BENİM NECİP MİLLETİM TÜM DÜNYAYA GÖSTERECEK.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.10.2017 15:26
CESUR YÜREK CESUR YÜREK

HAYDUT'ta sensin...İT'te sensin...PİÇ'de sensin emre uslu...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.10.2017 15:11
adil adil

Türkiye düşmanları ABD ile hem fikir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.10.2017 15:10
birsu birsu

lan oğlum BASS ın gidin, kafamızı daha fazla bozmayın!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.10.2017 15:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.