;

İngiliz Büyükelçi'den Bahçeli'ye tweet

İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi , Bahçeli'nin İngiltere'yle ilgili açıklamalarına cevap verdi.

Büyükelçi değil trol!

MHP lideri , bugün Twitter hesabından gündemle ilgili açıklamalarda bulundu.

BÜYÜKELÇİ, TWEETLERE CEVAP VERDİ
ABD ve İngiltere hakkında sert açıklamalarda bulunan Bahçeli, "ABD ve İngiltere öncelikle kendi işine bakmalı, haksız, hukuksuz ve hadsiz politik tasavvur ve tavırlarından acilen ve derhal geri dönmelidir." ifadelerini kullandı.

İngiltere Büyükelçisi ise Bahçeli'nin tweetine şu şekilde cevap verdi: Sayın Başkanım İngiltere ve ABD, Türkiye gibi referanduma karşı çıktı. Türkiye gibi Irak'ın toprak bütünlüğüne inanıyoruz.İngiltere'nin atadığı valilerce Kanada, Avusturalya, Yeni Zelanda'nın yönetildiğini söyleyen MHP lideri, 'bu ülkelerin yeter derse neler olacağını düşünen var mı' sorusuna Büyükelçi "Sayın Başkanım, o ülkeler tam bağımsız. Ankara'da büyükelçileri var. Onlara sorunuz. Karşılaştırma yanıltıcıdır" şeklinde cevap verdi.

  • 16 Eylül 2017, Cumartesi 22:41

kalan karakter 1000

gül pembe gül pembe

adam gibi adam Devlet Bahçeli eyer ingilterenin bu Devlet beyin açıklamalarının arkasında olmasalar büyükelçinin cevap verme kendilerini aklama yoluna gitmezdi

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 17.09.2017 12:31
Huseyn Ciftci Huseyn Ciftci

haksızlık etmeyin, Büyükelçi gayet edebli ve terbiyeli ve doğru cevap vermiş.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır8
cevapla 17.09.2017 08:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.