;

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu ve Tanrıkulu'nun SİHA açıklamalarına sert tepki!

Atv, A Haber, A News ortak yayınında gündemdeki gelişmeleri değerlendiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluve Sezgin Tanrıkulu'nun skandal SİHA açıklamalarına sert tepki gösterdi.

Erdoğandan Kılıçdaroğlu ve Tanrıkulunun SİHA açıklamalarına sert tepki!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Kılıçdaroğlu ve Tanrıkulu'nun skandal SİHA açıklamalarına ilişkin açıklamaları şu şekilde;

KİMİN AVUKATLIĞINA SOYUNUYORSUN EY KILIÇDAROĞLU?
Bu ifadeleri görüyorsunuz. Al birini vur ötekine. Biri diyor ki senin İHA'ların nerede öbürü diyor orada piknik yapıyorlar diyor biri çıkıyor bunlar terörist de olabilir diyor. Sen burada kimin avukatlığına soyunuyorsun. Benim burada bu kadar Mehmetçik'im şehit ediliyor. Benim vatandaşlarım şehit ediliyor. Veznecilerde şehit edilen benim vatandaşlarım değil miydi sivil değil miydi bunlar onların silahları mı vardı ey Kılıçdaroğlu? Kızılay'daki meşhur bomba olayı neyin nesiydi. Yahu siz ne utanmaz adamsınız. Nasıl bunları konuşuyorsunuz. Bütün bunlar olacak biz hala teröristlerin olduğu yerlerde inlerde mağaralarda bunları izleyeceğiz. Yok öyle şey. İnlerine gireceğiz inlerine. Biz Kılıçdaroğlu'nun ağzıyla geri vitese takamayız. Diğeri zaten tam terörist ağzıyla konuşuyor.

İHA YAPMAMIZ RAHATSIZ EDİYOR
Attığımız milli İHA adımları bunları rahatsız ediyor. Kılıçdaroğlu istediğin kadar üzül. Yanındakinin ismini zaten vermeyeceğim. Sen de istediğin kadar üzül. Terörün yandaşları istedikleri kadar üzülsünler. Bu mücadeleyi sonuna kadar tek terörist kalmayıncaya kadar devam ettireceğiz. Bu ülkenin huzuru mutluluğu için buna ihtiyacımız var. (Kılıçdaroğlu'nun terörü bitireceğim sözleri üzerine) Bu anlayış bu kafa neyle bitirebilir bu işi?

  • 15 Eylül 2017, Cuma 21:05

kalan karakter 1000

vtnds vtnds

temizlik kiyamete dek surmeli,.titredik kendimize geldik cok sukur ALLAHc.c. izniyle gerisi kolay!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 16.09.2017 14:49
Kim Kiminle Kim Kiminle

Sayin Cumhur Reisim, Şapka icinden Tavşan ,,Tavşan icinden Kurt,,,Kurt icinden Kürt,, Kürt icinden Cark,,,Cark icinden Şark,,Şark icinden Barzani ISRAIL cikariyorlar Misal olarak ABD büyük elcisi Jhon Bass VAN a ziyarete gidiyor.Aisretlerin Tüm Borclari Ödeniyor tam bu arada Chpkk nin Basindaki Zat KeMAL in konvoyuna Saldiri düzenleniyor MAYMUNA BAK MAYMUNA Jhon Bass in yaptigi Gizli toplandi Gözden kaciriliyor. Oyun icinde Oyun Sözde ABD ingiltereye karsiymis ,,Ingiltere ABD ye karsiymis Ayni Ingiltere Fransa arasindaki Watarlo Savasinda oldugu gibi Feto ile Ugrasirken Adamlar ERGENKONU Aktif Hale getirdiler, Hdpkk ve Feto ile olmadi Atatürk Hassasiyetini kasimaya Büstlerine yapilan Saldiri ile HALKIN verecegi TEPKIYI ölcmeye calisiyorlar Halkimizin bircok kesimi blmiyor Chpkk ninda Hacli Siyonist Paralel Devlet oldugunu.Kullanisli KeMAL Sadece topun agzindaki yem yani has adamlari degil mesele israil planlar ingiliz onaylar Abd oynar böl parcala yönet

Aynı Görüşte misiniz?
evet135
hayır0
cevapla 16.09.2017 10:07
izmirli izmirli

Erdogan sonuna Kadar hakli hala bazilari bu kk savunuyor ve seviyor Teroristleri de seviyorlar demek ki aferin

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 16.09.2017 09:21
ihsan ihsan

kılıçtaroğlu açık ben hainim diyor bağırıyor başsavcı nerde fezleke nerde

Aynı Görüşte misiniz?
evet24
hayır0
cevapla 16.09.2017 09:15
vatandaş vatandaş

sayın cumhurbaşkanım.siz onun dört senede bitiririm dediğine bakmayın.o zaten geldiği günden beri partiyi bitiriyor.biz atatürkün partisiyiz diyor ama partideki atatürkçülerin ulusalcıların hepsini kovdu.parti artık fetoculara vede teröristlere hizmet eder oldu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet23
hayır1
cevapla 16.09.2017 08:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.