;

'dan '' yorumu

Cumhurbaşkanı , 'un annesinin törenine ilişkin, "Ben süreci yakından takip ettim. Oraya gelenler arasında alkollü olanların olduğu da söylendi bana. Çok yanlış bir yaklaşım tarzı" dediç

Erdoğandan Aysel Tuğluk yorumu
AHaber- Atv ortak yayınında önemli açıklamalarda bulununan Cumhurbaşkanı , 'un annesinin törenine ilişkin,

"Ben süreci yakından takip ettim. Oraya gelenler arasında alkollü olanların olduğu da söylendi bana. Çok yanlış bir yaklaşım tarzı. Bizim dinimizde değerlerimizde siz kalkıp da defendelien bir insanın mezarına yönelik seversin sevmezsin böyle bir müdahale tarzı yoktur. Bu bir annedir ve evladı da cezaevinden yasal olarak iznini almış annesinin defin merasimine gelmiştir. Konuyu İçişleri Bakanım bana ilettiğinde ben de kendisine şunu söyledim. Bu zaten bizim değerlerimizde böyle bir şey yok. Böyle bir şeye hakları da yok." dedi.


"KENDİLERİNE UÇAK TAHSİS EDELİM"
Cenazeye ilişkin tüm güvenlik tedbirlerinin alınması talimatını veren Erdoğan,

"Bence siz mevtanın sahiplerine şunu teklif etseniz. Biz kendilerine uçak tahsis edelim memleketlerine gönderelim kendi topraklarında defnetsinler bu arada beni tekrar Süleyman Bey aradı 3 yer düşünüyorlar dedi. Elazığ, Tunceli, Mersin ben de dedim ki memleketi neresi ise onu teklif et dedim. Tunceli olduğunu söyledi. Kendileri de uçakla değil otobüsle gideceklerini söylemişler. Ben de o zaman tüm güvenlik tedbirlerini alın dedim."
Etiketler: , ,
  • 15 Eylül 2017, Cuma 21:05

kalan karakter 1000

izmirli izmirli

Tebrik ederim erdogana helal olsun buna ragmen Boyle dusunebiliyor ama bazilari bile bundan bisey cikartirir hadi bakalim hayirlisi

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 16.09.2017 09:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.