;

Alçaklıkta bugün! paçavrasından son skandal

Terör örgütlerinin yanı sıra Myanmar'daki vahşilerin de sözcülüğünü yapan Türkiye düşmanlığı noktasında birleşen gazetesi alçaklıklarına bugün bir yenisini daha ekleyerek 12 Eylül’de işkence gören siviller ile darbeci katil 'cüleri bir tuttu.

Alçaklıkta bugün! FETÖ paçavrasından son skandal

Terör örgütlerinin ve Türkiye düşmanlarının sesi olan, her fırsatta bu örgütleri aklamaya çalışarak Türkiye'ye darbe vurmayı amaçlayan sözde gazete alçaklıklarına bir yenisini daha ekledi. Dün Myanmar'daki vahşilerin ve tecavüzcülüğün tetikçiliğini yapan Cumhuriyet, bugün de 'cüleri aklama çabası içerisine girdi.

İŞKENCE GÖREN SİVİLLERİ, FETÖ'CÜ ALÇAKLARLA BİR TUTTU
Türkiye'nin en karanlık dönemlerinden biri olan 12 Eylül Darbesi sırasında işkence gören sivil vatandaşlarımızın fotoğrafını, 15 Temmuz darbe girişimine kalkışan FETÖ'cü alçakların fotoğrafıyla yan yana koyarak iki olayı bir tuttu. 15 Temmuz'da darbeye kalkışan ve masum sivilleri katleden FETÖ'cü hainlerin gözaltı fotoğrafıyla, 12 Eylül'ün masum sivillerini aynı mağduriyetin parçalarıymış gibi gösteren Cumhuriyet, bu şekilde FETÖ'cü hainleri masum göstererek aklamaya çalıştı ve alçaklıkta yine sınır tanımadı.

PEŞ PEŞE 3 REZALET OKUYUCUYU İSYAN ETTİRDİ
Son zamanlarda okuyucular tarafından "rezillik" olarak tanımlanan haber ve paylaşımlarına hız veren Cumhuriyet, son bir haftada yaptığı üç paylaşım ile bir yandan "yok artık" dedirtirken öte yandan büyük tepkilere sebep oldu.

ENSEST İLİŞKİYİ SAVUNDU
Gazete tüm Türkiye'yi hayrete düşüren Murat Başoğlu ile yeğeni arasındaki ensest skandalını normalleştirmeye yönelik bir haberle büyük tepki topladı.

Gelen tüm tepkilere rağmen ensest ilişkinin suç olmadığı iddiasından vazgeçmeyen Cumhuriyet, haberi de yayından kaldırmadı.

TECAVÜZCÜNÜN DİLİNDEN ARAKANLI MÜSLÜMANLARI AŞAĞILADI

Myanmarlı tecavüzcü albayın dilinden yazdığı haberle mazlum Arakanlı Müslümanları aşağılayan Cumhuriyet, yine çok sayıda tepki aldı.

Okuyucular ve sosyal medya kullanıcıları yaşanan skandala büyük tepki gösterirken, binlercesi katledilen ve yüzbinlercesi çok zorlu şartlarda zorunlu göçlere ve ölüm yolculuklarına maruz bırakılan Arakanlı mazlum Müslümanlara karşı Cumhuriyet gazetesinin duyduğu kinin sebebi anlamlandırılamadı.

FİRARİ FETÖ'CÜ CAN DÜNDAR'IN ÇİZGİSİNDE DEVAM EDİYORLAR
Bilindiği üzere MİT tırları ihanetinin aktörlerinden FETÖ tetikçisi , firar ettikten sonra Cumhuriyet gazetesi genel yayın yönetmenliği görevinden de resmi anlamda ayrılmıştı.

Fakat Cumhuriyet yaptığı skandal işlerle Can Dündar çizgisinden uzaklaşmadığını gösteriyor. Firari FETÖ'cü ile resmi işbirliğini sonlandıran gazetenin, fiili işbirliğine devam edip etmediği kamuoyunca merak ediliyor.

Etiketler: , ,
  • 13 Eylül 2017, Çarşamba 12:03

kalan karakter 1000

Adnan Adnan

Bu fetö,nün tuvalet kağıdı bu provakasyon cesaretini nereden buluyor.Mahkemedeki sözde yöneticileri için bu üç delil yeter.Bu fetö şebekleri gazetecilik altında alçaklıkta sınır tanımıyor.Muhtemelen tahrik yöntemini kullanıyor.Hatırlayın bunlarla bir doğrultuda yayın yapan bir sözde gazeteye taş atıp çamı kırılınca ortalığı karıştırıp avrupadaki sahiplerinin hepsine şikayet etmişlerdi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 13.09.2017 16:50
birsu birsu

resmen halkı tahrike, nefrete oynuyor, aklınca operasyon yapıyor...yemezler onun bunun çocukları....

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 13.09.2017 15:46
CESUR YÜREK CESUR YÜREK

adı cumhuriyet olan sözde gazete müsveddesi ve içinde çalışan sözde insanların hepsi tutuklanmalı ve bu paçavra derhal acilen kapatılmalıdır...bunlar ne müslüman ne insan...hadi müslüman olmayabilirsin...BARİ İNSAN OLUN...PİSLİKLER...

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 13.09.2017 14:53
hizipsavar hizipsavar

neden hala bu paçavra kapatılmıyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 13.09.2017 14:29
mutlu mutlu

Kapatırsak tuzağa düşmüş oluruz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 13.09.2017 15:00
ahmet ahmet

Cumhuriyet gazetesi bizden değilsin sana yorum bile yapmaya değmez görüşlerimiz o kadar farklı ki

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 13.09.2017 14:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.