;

Küstah Alman!

’nin Bütçe ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Komiseri Günther Oettinger, -Avrupa Birliği arasındaki sürece ilişkin açıklamalarda bulundu. Referandum sürecinde 'Hayır' cehpesine destek olduklarını da açıkça dile getirdi.

Küstah Alman!

'nin Bütçe ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Komiseri Günther Oettinger, ile Avrupa Birliği arasındaki ilişkilere değindi.

Küstah sözlerle Türkiye'yi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan Oettinger, 16 Nisan referandumunda açık bir şekilde destek oldukları 'hayır' cephesine de sahip çıktı.

YÜZDE 48'LİK CEPHE
AB Komiseri, "Türkiye'de AB ile ortaklığı isteyen genç bir nesil var. Türkiye'nin yüzde 48'i de Anayasa değişikliğinden yana değil. Bunu da gözardı edemeyiz. Ben bu nedenlerden ötürü, Türkiye'deki milyonlarca gence, iyi komşuluk ilişkileri içerisinde yaşamak istediğimizi göstermemiz gerektiğini düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

"MİLYARLARCA EURO YATIRIM.."
Açıklamalarının hedefine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yerleştiren Oettinger, "Milyonlarca euro tutarında yatırımlar söz konusuydu. Hepsi durduruldu. Bu şu demek: Erdoğan, ülkesinin ekonomik geleceğini, genç nesillerin geleceğini, en az önümüzdeki on yılını heba ediyor, tahrip ediyor" diye konuştu.

Etiketler: ,
  • 12 Eylül 2017, Salı 08:22

kalan karakter 1000

mustafa mustafa

ula oettinger almanyanin durumunda haberin varmi halkin aclikla kivraniyor insanlari 1.50 euroya calistiriyorsunuz hele yabanci genclere hic firsat tanimiyorsunuz nekadar sarhosunuz varsa hepisi ya memur ya doktor sözün özü fazla ötme

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 12.09.2017 14:02
KARTAL KARTAL

VALLAHİ BİLLAHİ ALAMANDA TÜRK DÜSMANLARINA OY VERENLER RESMEN VATAN HAİNİDİR..........................

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.09.2017 12:41
Serdar Serdar

Ulan Qavas sizsiz bizim ekonamimiz daha iyi TURKIYE yi soydugunuz doviz operasynlari ile bosalttiginiz bankalarimizin 50 kati ya sattiginiz 2. dunya savasindan kalpma silahlariniza ve sozde verdiginiz ve bir turlu kullanamadigimiz sadece turkiyedeki Alman vakiflarinin kullanmasina izin verdiginiz sozde kredilerinizi de istemiyoruz PKK ve FOTE ve diger terorist gruplara verdiginiz destegi ve sozde gazateci kiligina burunmus amaclari Turkiye yi karistirmak olan GAZETECI lerinizide istemiyoruz artik eski devirler gecti bunu o KALIN kafaniza sokun artik ve ulkemise parmak sallamayi ve kirli dolaplar cevirmeyi birakin eger bir gun Avrupa birliginden cikis icin bir surec baslarsa ilk destekcisi ben olacagim Avrupa birligi size iyi uykular :-)))))))))

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.09.2017 11:52
hado hado

aslanım sen kendi ülkene bak bu hükümet gençlere verdiği destekten senin haberin yok

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.09.2017 09:33
taka tuka taka tuka

ifadeye bakin...Türkiyedeki gencleri düsünüyoruz diyor,,,10 yillari heba olucak diyor...cünkü biz yatirimlari durdurduk diyor...ama suclu Erdogan diyor...amac insanlari ekonomik olarak cezalandirmek...Isyan ettirmek...yokluk ile ceza kesmek ,,tek dertleri Erdogana destek verenlere ceza kesmek...Erdogandan baskasini secin yatirimlarin önünü acalim diyor...COK GERI ZEKALI ciktin...Türk Milletini hic ama hic tanimadigin anlasildi...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 12.09.2017 09:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.