;

KK da 'nın avukatı oldu

CHP'de Sezgin Tanrıkulu'ndan sonra da terör örgütü 'nın avukatlığına soyundu.

KK da PKKnın avukatı oldu

FOX TV canlı yayınında İsmail Küçükkaya'nın konuğu olan CHP Genel Başkanı , gündemi değerlendirdi.

Terörle mücadelede SİHA'ların kullanılmamasını isteyen CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun sözlerine değinen Kılıçdaroğlu, öldürülen teröristlerin piknik yapmaya gittiğini söyledi.

"TERÖRİST OLABİLİRLER AMA SİLAH YOK"

CHP Lideri, "Terör örgütüne destek olabilirler, terörist olabilirler ama orada silah olması lazım. O da yok." ifadelerini kullandı.

"PİKNİK YAPIYORLARDI"

Kemal Kılıçdaroğlu, konuyla ilgili şunları söyledi: "Ne diyor Sezgin Tanrıkulu? Bu insanlar öldürüldü. Gerçekten terörist mi değil mi araştırılsın diyor. Bu 4 kişi oraya gitmeden önce güvenlik kontrolünden geçiyorlar. Eğer bunlar terörist ise neden tutuklanmıyor. Sezgin Bey üzerinden giderek CHP, PKK'ya destek veriyor diyorlar. Sezgin Bey üzerinden bize saldırıyorlar. Sezgin Bey ile konuştum. Olay yerinin yakınındaki bir muhtar bilgi verdi. Öldürülenlerden bazıları iş adamı zaten. Gizli kapaklı insanlar değil, piknik yapıyorlar orada. Terör örgütüne destek olabilirler, terörist olabilirler ama orada silah olması lazım. O da yok."

  • 12 Eylül 2017, Salı 09:42

kalan karakter 1000

ŞAHİN ŞAHİN

SEN VAR YA SEN KESİNLİKLE İNSAN OLAMAZSIN SEN ANCAK BU VATANIN HAĞİNİ İKİ YÜZLÜ ALÇAKLARDAN OLURSUN LAFLARA BAK YA KİM İNANIR KİM SENİ BURAYA ÇIKARDI ZATEN SİPİGER BİLE ÖYLE BİR DURUMDAKİ ACABA BENDE İNANSAMMI HADİ ŞAKADAN İNANAYIMOLMAZ BÖYLE YA OLMAZ BÖYLE HAĞİNLİKYETER BUNLARA OY VERENLER ESAS SİZLERE YAZIKLAR OLSUN SİZDE BUNLAR GİBİ VATAN HAĞİNLERİNE YATAKLIK EDİYORSUNUZ

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 12.09.2017 14:50
FatihSultan FatihSultan

Siz zaten pkk lı teröristsiniz kim olduklarını çok iyi bilirsiniz pislik kk chpkk lılar sizi pislikler, siz dünyada görülmemiş teröre sahipsiniz pislikler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 12.09.2017 14:00
ali veli ali veli

evet KK çok haklı. teröristler kontrol noktasından geçerken " biz teröristiz, biraz sonra gizli bir yerde sakladığımız silahlar ile eylem yapacağız, niye tutuklamıyorsunuz " derler. ne ka iyi terörist çocuklar bunlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 12.09.2017 13:43
KARTAL KARTAL

LEN İSMAİL BABANA SORSAYDIN YA U S A P K K İTLERİNE VERDİGİ SİLAHLAR HAKKINDA NE DİYOR BEN SÖYLÜM GÖRMEDİM DUYMADIM BİLMİYORUM...................

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 12.09.2017 12:56
Ahmet Ahmet

Öldürülenlerin Terörist olduklarını ifade eden KK onların piknik yapmakta olduklarından oldukça emin .. seni demek davet ettiler hendekçi arkadaşların sen vakit bulup gidemedin yazıklar olsun bu konuşarak oy mu alacağını sanıyorsun sen milletten

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 12.09.2017 12:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.