;

Gazeteci Şener: 'Bir parti ile işbirliği içinde'

Gazeteci Sivas'ta okurlarıyla buluştuğu bir konferansta 'yi eleştirdi ve ekledi: "Bir parti ile işbirliği içinde. Bunu söylüyorum. Çünkü onların elinde olduğunu bildiğimiz belgeler bir süre sonra o partinin yetkililerinde görüyoruz" dedi.

Gazeteci Şener: Bir parti FETÖ ile işbirliği içinde

"BİR PARTİ FETÖ İLE İŞBİRLİĞİ İÇİNDE"
, 4 Eylül Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Sivas 6'ıncı Kitap Günleri'ne katıldı. Okuyucularıyla buluşan Şener ile mücadele konusuna değinerek Cumhuriyet Halk Partisi'ni eleştirdi. Burada yaptığı konuşmada "Türkiye'de bir parti FETÖ ile işbirliği içinde" dedi. İşte Şener'in konuşması:

"İNSAN FETÖ İŞBİRLİĞİNDEN UTANIR"
"Türkiye'de muhalif kesimlerin AK Parti ile mücadele etmek için zaman zaman bazı müttefik sahibi olduklarını görüyorum. Ben kendi düşüncelerimle bir partinin cemaatle işbirliği içinde olduğunu söylüyorum.

"FETÖ'NÜN ELİNDEKİ BELGELER BİR SÜRE SONRA O PARTİDE ORTAYA ÇIKIYOR"
Niye söylüyorum bunu onların elinde olduğunu bildiğimiz bazı belgeleri bir süre sonra o siyasi partinin yetkililerinde görüyorum. Siyasi partiye baktığımızda bu belgeleri meclisteki konuşmalarda yayınlıyorlar. İşbirliği yapıyorlar ve insan bu işbirliğinden utanır" diye konuştu.

Etiketler: , ,
  • 12 Eylül 2017, Salı 12:15

kalan karakter 1000

EGEMEN EGEMEN

NEDİM ŞENERİ TEBRİK EDİYORUZ..BUNCA MAHALLE BASKISINA RAĞMEN BİLDİĞİ YOLDAN ŞAŞMADI..SOL KİMLİĞİYLE BİLİNSE DE HEP FETÖYLE SİYASETİ AYRI TUTTU.. TUTARLI..CHP İSE SÜREKLİ RÜZGAR GÜLÜ GİBİ..NERDEN ESERSE ORAYA..

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 12.09.2017 16:18
samimiyet samimiyet

Kılıçdaroğlu ağzına dolamış mühürsüz seçim diye; ASIL mühürsüz genel başkan. Fetö imalatı atanmış MÜHÜRSÜZ. kılıçdaroğlu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 12.09.2017 14:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.