;

ruhu 15 Temmuz’da dirildi

Başbakan Yıldırım, 736’ncı Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük ve Şenlikleri’ne katıldı. Başbakan “Söğüt ruhu, 15 Temmuz’da tekrar dirilmiştir. Yeniden diriliş, yükselişin miladıdır 15 Temmuz” dedi

Söğüt ruhu 15 Temmuz’da dirildi
Başbakan Binali Yıldırım, 736'ncı Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük ve Şenlikleri'ne katıldı. Burada bir konuşma yapan Başbakan Yıldırım, sözlerine "Kayı boyunun bir evladı olarak köyüm Kayı'daki komşularımdan size selam getirdim" diyerek başladı ve şu mesajları verdi:

Birliğimize gölge düşüremeyeceksiniz: Gönül bağlarımızı daha da güçlendireceğiz, birliğimize kast eden, gücümüzü dağıtan ve kardeşliğimize gölge düşürmek isteyen alçaklara Söğüt Meydanı'ndan sesleniyorum, asla kazanamayacaksınız...

Ezilen halklara hami olduk: Yüzyıllar boyu hem kendi izzet ve şerefimizi koruduk hem de mazlum milletlere, ezilen halklara karşı hami olduk, onları koruduk. Gittiğimiz her yere sevgi, adalet, hoşgörünün sancaktarı olduk. Çünkü bizim medeniyetimiz sevgidir, ilimdir, irfandır, barıştır, kardeşliktir.

Söğüt ruhu 15 Temmuz'da tekrar dirildi: Söğüt ruhu, 15 Temmuz'da tekrar dirilmiştir. Yeniden diriliş, yükselişin miladıdır 15 Temmuz. Türkiye artık yeni hedeflere, yeni ufuklara yelken açmıştır. Gönül coğrafyamızın da sahibi biziz. Arakan'a, Filistin'e, Kudüs'e de sahip çıkarız. Nerede mazlum varsa onun yanındayız. Nerede zulüm, vahşet varsa onun da karşısındayız.


Eda IŞIK
  • 11 Eylül 2017, Pazartesi

kalan karakter 1000

METİJ METİJ

TÜRK DÜŞMANI PKK destekçisi KEMAL KILIÇDAROĞLU ve arkadaşlarına karşı SÖĞÜT RUHU yaşamalıdır

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.09.2017 10:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.