;

CHP'li vekilden aşağılık sözler!

CHP milletvekili Muharrem İnce, katıldığı bir televizyon programında 'da katledilen müslümanlar hakkında aşağılık sözler sarf etti. İnce katledilen müslümanlara 'terörist' derken; Myanmarlı vahşilere ise tek kelime etmedi!

CHPli vekilden aşağılık sözler!

'daki Müslümanlar için terörist iması yapan İnce ' Bu ülkede terör örgütü var mı? Karakol basıp polis öldürüyorlar mı? Türkiye'deki Müslüman gaza gelmeyecek. AKP'ye oy veren seçmen bırak bu numaraları. Gaza gelip sokaklara çıkıp ' Müslüman kanı döktürmeyiz. Ucuz kabadayılığını bırak. ' dedi.

Hükümetin Myanmar'daki Müslümanlara yönelik yardımlarını ve politikalarını eleştiren İnce, hükümetin Myanmar'da terörün var olduğunu kabul etmesi ve bunu kınaması gerektiğini söyledi.

Etiketler:
  • 09 Eylül 2017, Cumartesi 09:53

kalan karakter 1000

Ökkeş Ökkeş

ALLAH ıslah eylesin.Siz neye layıksanız size onu versin.Amin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 09.09.2017 15:41
adil adil

CHP liler ne zaman Türkiye cumhuriyetine yaşadıklarını hatırlayacaklar. R.T.E şahsında İslama ve müslüman olan düşmanlıkları ne zaman son bulacak. Rüyalarında R.T.E harflerini görseler sabah kalkınca ilk işleri devlete ihanet eden sözler sarfetmek oluyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 09.09.2017 14:30
adanalı adanalı

gerçek terörist sensin pkk sevici alçak

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır1
cevapla 09.09.2017 13:01
M.E.A M.E.A

eee öyle chp diye bir partinin millet vekiliysen,terörist olmuyanlara terörist diyeceksin,teröristlerede mazlum diyeceksin,ondan sonra baldırı çıplaklar diyeceksin millete, her seçimden sonrada ağlıyacaksın millet bize niye oy vermiyor ,seçim bitikten sonra bu ülkenin polisini ,askerini şehit edenlere teröristlere hendekçi arkadaşlar deyip kuzu sarması olacaksın ,cenazelerine katılacaksın ,kol kola yürüyeceksin onlarla,gidip kendi ülkeini siyonistlere,hitlere, küresel güçlere gamazlıyacaksın,dışarda siyonistlere yalvaracak,ayaklarına kapanacaksın,türkiyeye müdahale edin diye,böyle bir partinin millet vekili olacaksında,teröristlere mazlum,mazlumlarada terörist demiyeceksin de herkesi şaşırtacaksın olurmu hiç,ben bunların çoğunu yapmıyorum dersen kimse sana itibar etmez,eyerki bunlar yapmıyorsan,siyonistlerle,teröristlerle işbirliği yapan bir partide ne işin var.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 09.09.2017 12:40
hsyn hsyn

ulan dallama sen gıt içkinı iç.konuşmana bıle gerek yok.it ürür kervan yürür.sen turkmusun nesın belli degil.

Aynı Görüşte misiniz?
evet51
hayır0
cevapla 09.09.2017 11:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.