;

Erdoğan'dan 'Bahçeli' iddialarına yanıt

, Kazakistan ziyareti öncesinde havalimanında açıklamalar yaptı. Erdoğan, medyada dillendirilen 'Bahçeli' iddialarına açıklık getirdi.

Erdoğandan Bahçeli iddialarına yanıt

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan MHP Genel Başkanı 'nin 2019'da yardımcısı olacağı iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Erdoğan iddiayı gündeme getirenlerin amacının 'Suyu bulandırmak' olduğunu belirtti ve ekledi "Doğmamış çocuğa don biçiyorlar. Sayın Bahçeli ile gayet güzel bir diyaloğumuz var. Her şey olabilir ama bunların amaçları başka".


Erdoğan şu açıklamaları yaptı: "Doğmamış çocuğa don biçiyorlar. Sayın Bahçeli ile şu süreçte partimiz gayet güzel bir diyalog içerisinde oldu. Bundan sonraki süreçte de diyaloğun güçlenerek devamı, Türkiye'nin geleceği bakımından çok çok önemli.

HER ŞEY OLABİLİR AMA...
Görüşmeler çerçevesinde her şey olabilir. Ama bunlar suyu bulandırma çabasında.

YERLİ VE MİLLİ DEĞİLLER
CHP ve HDP'ye baktığınız zaman bunların yerli ve milli bir yanı yok. Tam aksine bunlar bu ülkeye saldıran, Batı'ya şikayet etmek suretiyle nereden önünü keseriz bunun gayreti olanlarla koalisyon halindedir."

  • 08 Eylül 2017, Cuma 12:43

kalan karakter 1000

Yusuf Yusuf

Ey hainler topluluğu siz hangi akla hizmet ediyorsunuz.Biz vatandaş olarak sizin hangi dış güçlere hizmet ettiğinizi biliyoruz. Ülkeyi terkedin gidin oralarda yaşayın. Bu ülkeyi ya seveceksiniz ya seveceksiniz hainlik yapmaya devam ederseniz biz sevdirmesini biliriz. Aslında bunların vatana hainliği teccillenmiştir. Bu yüz den vatandaşlıktan atıp geçeceksin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet74
hayır0
cevapla 08.09.2017 14:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.