;

"Çok ciddi sonuçları olur!"

Bakanı ve Başmüzakereci , AB'nin müzakereleri dondurma tehdidine, "Bu çocuk oyuncağı değil. Böyle bir kararın çok ciddi sonuçları olur" cevabını verdi.

Çok ciddi sonuçları olur!

Estonya'nın başkenti Tallinn'de gayriresmi dışişleri bakanları toplantısının ikinci oturumuna katılan Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci a burada gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

BİZ BUNLARDAN BIKTIK
Almanya'nın ile ilgili açıklamalarına sert tepki gösteren Bakan Çelik, "Biz irrasyonel açıklamalardan bıktık. Türkiye diğer ülkelerin politikaları hakkındaki durumlarla ilgili şeyler duymaktan bıktık. Daha çözüm odaklı çalışmamız gerekiyor. Cumhurbaşkanımız hakkında konuşmadan rahat edemiyorlar. Schulz seçim propagandasının yüzde 60'ını Türkiye'ye ayırmış durumda. Bu demokrasi için bir zaaftır" dedi.

ÇOCUK OYUNCAĞI DEĞİL, SONUÇLARI OLUR
Müzakerelerin dondurulması ile ilgili tartışmalara da değinen Çelik "Ben müzakereleri dondurdum. Bu çocuk oyuncağı değil. Böyle bir kararın çok ciddi sonuçları olur" resti çekti.

  • 08 Eylül 2017, Cuma 13:56

kalan karakter 1000

eyy babacan eyy babacan

neredesin ali babacan, sesin soluğunu kestiler,

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 08.09.2017 17:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.