;

'li vekilden skandal sözler! Türkiye'yi şikayet etti

'li Genel Başkan Yardımcısı ve Ardahan milletvekili , monarşi(tek adam rejimi) ile yönetilen Birleşik Arap Emirlikleri devletinin kanalı El Arabiya'ya bağlanarak Türkiye'yi 'demokrasi yok' diye şikayet etti.

CHPli vekilden skandal sözler! Türkiyeyi şikayet etti

Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı , Birleşik Arap Emirlikleri'nde yayın yapan El Arabiya televizyonunun canlı yayın konuğu oldu.

Türkiye ile Avrupa arasında gerilen ilişkiler hakkında değerlendirmelerde bulunan CHP'li vekil, ülkesinden dert yandı.

ERDOĞAN'DAN SIKINTILIYIZ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yönetiminin demokrat olmadığını ifade eden CHP'li vekil, bu konuta büyük sıkıntı yaşadıklarını söyledi.

CHP'li Öztürk Yılmaz ülkesini yerden yere vurdu

"TÜRKİYE'DE DEMOKRASİ YOK"
CHP'li Öztürk Yılmaz, açıklamalarını şöyle sürdürdü; "Biz burada Türkiye'de demokrasiolmamasından dolayı çok sıkıntı çekiyoruz.

Zira eskiden Türkiye'de demokrasi, seçim özgürlüğü ve sandık güvenliği söz konusuydu ve biz bunlara alışmıştık. Ancak şimdi Türkiye'de bir demokrasi olduğunu söyleyemeyiz.

Türkiye halkının en azında yüzde 50'si demokrasinin yoksunluğundan yakınıyor."

CHP'li Öztürk Yılmaz ülkesini yerden yere vurdu

Etiketler: ,
  • 08 Eylül 2017, Cuma 09:36

kalan karakter 1000

yusuf yusuf

Yalanını yesinler en iyi demokrasi bu ülkede,siz kendi keyif ve zevkinize göre demokrasi arıyorsunuz bulamayıncada çıldırıyor kuduruyorsunuz,,asıl demokrasi senin partinde ayaklar altında yedi yıldır her seçimi kaybeden genel başkanın tüm başarısızlığa rağmen yerinde,muhaliflerin hepsi ya uzaklaştırıldı yada sesi kesildi ve daha bir çok benzerlik,hadi başka kapıya,yemezler bu ağlaşıp sızlaşmanızı,haaa unutmadan SİHA'lar PKK'lıları vuruyor vekiliniz mecliste onları savunuyor siviller vuruluyor martavalı okuyor hani demokrasi yoktu,aynı söylemi vahşi Batı ülkelerinde yapın bakalım şırınga kan alır kolay mı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 08.09.2017 12:52
ahmet ahmet

Devletin Başkonsolosu olmuşsun konuştuğun lafa bak madem öyle bir yönetim var sen nasıl konsolos oldun , konsolosluk sayesinde vekil oldun senin gibi çapsız bir adam bu devleti nasıl temsil etti anlamak mümkün değil yazıklar olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır1
cevapla 08.09.2017 11:32
BURAK BURAK

ZAVALLILAR...

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 08.09.2017 11:32
Adil Adil

Bu adam o zaman tek başına Musul konsolosluğunda bırakılsa idi keşke. Kaptan gemiyi terk etmez misali. Bak şimdi Türkiye ye düşmanlık yapıyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 08.09.2017 11:24
KARAKALEM KARAKALEM

TÜRKİYEDE DEMOKRASİ YOKSA SEN NASIL BÖYLE KONUŞABİLİYORSUN NANKÖR. HEM DE DÜŞMAN BİR ÜLKENİN TV' SİNE İHANET.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır1
cevapla 08.09.2017 11:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.