;

'li vekilden fotolı yalan

Milletin hayrına hangi proje varsa karşı çıkan , projeler hayata geçinde nasıl saldıracağını şaşırıyor. CHP Milletvekili , ile ilgili fotola muhalefet yapmaya çalıştı. Sertel'in o fotoğrafı gerçek sanıp paylaşan zekası ise tam bir dalga konusu.

CHPli vekilden fotomontajlı yalan

Yaptıkları her hamle ve açıklamayla FETÖ'nün ekmeğine yağ süren , ortakları FETÖ'nün taktiklerini öğrenmişe benziyor. CHP, fotola iktidara saldırma peşinde. CHP İzmir Milletvekili sosyal medya hesabından paylaştığı montajlı görselle karalama kampanyası yapmaya çalıştı.

Türkiye'nin gelişmesi için yapılan her yatırıma karşı çıkan istemzükçü CHP zihniyeti, yatırımlar hayata geçince de onları karalama derdine düşüyor. Türkiye'ye tek bir dikili ağaç veremeyen parti ancak sosyal medya muhalefeti yapabiliyor. geçişinde çekilen otomatik geçiş sisteminin fotoğrafı montajlanarak altına amatör biçimde 'geçirmek bizim işimiz' yazılı. CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel'in bu fotoğrafa inanıp, paylaşacak zekaya sahip olması ise ayrı bir dalga konusu.

Anlaşılan yıllarca FETÖ'nün kullandığı yöntemleri CHP'ye de sirayet etmişe benziyor.

  • 08 Eylül 2017, Cuma 11:24

kalan karakter 1000

polatb polatb

chp liler telefon faturasını kime geçirdiniz?

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 08.09.2017 15:49
polatb polatb

sahtekarlıkta sınıf atlamyanları chp li yapmıyolar galiba

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 08.09.2017 15:48
CVXYX CVXYX

CHP li VEKILLERIN ZEKALARI ICKI SISESINDE BUNLARA ADAM DEGIL VATAN HAINI ALMANYAYA AMERIKAYA SATILMIS SERSERI TAKIMI BU SEREFSIZLER BUNLAR DÜNDAR GIBI ÖNCE VATANIN SATAR SONRA KARISINI SATAR BÖYLE SEREFSIZLER YERI GELINCE ANASINI.DA SATAR ISTE CHP.LI SEREFSIZLERIN TAKIMI IYI OKUYUN CHP.LI VEKILLER.

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır0
cevapla 08.09.2017 13:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.