;

'tan beyin yakan tweet

Terör destekçisi gazetesi yazarı , onca şikayetine rağmen Türkiye'nin büyümesini hazmedemedi.

Aslı Aydıntaşbaştan beyin yakan tweet
FETÖ ve PKK'nın adeta sözcülüğünü üstlenen gazetesinin tetikçilerinden , beyin yakan bir tweete imza attı. Her fırsatta Türkiye batıyor çığırtkanlığı yapan Aydıntaşbaş, Türkiye büyüme rekoru kırınca iktisat teorilerini altüst eden bir tweet attı. Aydıntaşbaş attığı tweette, "Demokrasi konusundaki şikayetlerimize rağmen TR bu yıl %5 büyüyecek. Piyasalara dışarıdan para geliyor. Demek ki…" ifadelerine yer verdi.

ERDOĞAN'I DURDURMANIN YOLU EKONOMİ
İhanette sınır tanımayan Aslı Aydıntaşbaş geçtiğimiz günlerde Washington Post'a yazdığı bir yazıda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne geçilmesi için adete Avrupa'ya yalvarmıştı. Sözde yazar Aydıntaşbaş, yine deki büyümeyi hazmedememiş ve Avrupa'nın ekonomik baskılarla Erdoğan'ı yolundan çevirebileceğini söylemişti.

İşte Aydıntaşbaş'ın o yazısından bir kısım;

"Avrupalılar Donald Trump ve liberal düzenin çöküşünden şikayet etmekten hoşlanıyorlar. Ancak hemen yanındaki Türk demokrasisi mücadelesini desteklemek için çok az şey yaptılar. Erdoğan'ı yolundan caydırmak için çok geç değil. Ve Avrupa'da bunu yapmak için yeterli ekonomik ve siyasi güç var. Bu, zor bir komşuyla başa çıkma ve Türkiye'nin siyasi belirsizliğinin ortadan kaldırmak için tek çözüm olabilir."

  • 07 Eylül 2017, Perşembe 01:06

kalan karakter 1000

TC TC

BU ÜLKENİN KALKINMASINDAN BU KADAR RAHATSIZSAN BURADA NİYE YAŞIYORSUN DEFOL GİT KİMSE SENİ ZORLA BURADA TUTMUYOR. GİT KİMİ ÇANAĞINI YALAYACAKSAN YALA.

Aynı Görüşte misiniz?
evet37
hayır0
cevapla 08.09.2017 11:16
ŞAHİN ŞAHİN

BU BİR SIKANDALLARIN EN BÜYÜYÜ KAHPELİĞİN ŞEREFSİZLİĞİN EN BÜĞÜĞÜ DEMEK BU İNSANIN DAMARLARINDA İNSANLIK TÜRK VATAN SEVGİSİ YOK DAMARLARI BEYNİ NERDE ŞEREFSİZLİK HAĞİNLİK ŞEREFSİZLİK VAR HEP BUNLARDAN ÇIKIYOR BUNLARA NİYE FIRSAT VERİYORLAR MERAK EDİYORUM BİR MERAKTA ACABA FETO BİTMEDİMİ YARGIDA VEYA FETO BİTTİDE BUNLAR GİBİ VATAN HAĞİNLERİMİ VAR

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 08.09.2017 10:29
CESUR YÜREK CESUR YÜREK

Türkiye bile yazamıyor...twete TR yazmış...Ülkemizin büyümesi zoruna gitmiş...BÖYLE HAİNLER VARKEN DÜŞMANA GEREK YOK...

Aynı Görüşte misiniz?
evet203
hayır0
cevapla 08.09.2017 10:21
tayyar tayyar

vatan hainlerinin genelde kullandığı devlet düşmanlığı şifresi tc idi. bununki tr ne demek acaba?

Aynı Görüşte misiniz?
evet36
hayır1
cevapla 08.09.2017 10:14
KARTAL KARTAL

VALLAHİ BİLLAHİ TÜRKİYENİN EKMEGİNİ YİYİPDE SUYUNU İÇİPDE VE TÜRKİYE YE İHANET YAPANLARIN ALLAHIM TEZELDEN BELALARINI VERSİN AMİNNNNN.....................

Aynı Görüşte misiniz?
evet81
hayır0
cevapla 08.09.2017 09:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.