;

Başbakan Yıldırım'dan tek tip kıyafet açıklaması

Başbakan Yıldırımdan tek tip kıyafet açıklaması

Tek tip kıyafet uygulaması ile ilgili Başbakan "Çalışmalar devam ediyor" dedi.

BAŞBAKAN'DAN KRİTİK KUZEY IRAK AÇIKLAMASI
Başbakan "Sayın Bahçeli ile biz görüşüyoruz. Bu konuları cümle alemin içinde anlatmaya lüzum yok. Aramızda bir görüş farklılığı da yok üstelik. Kuzey Irak'ta bölgesel yönetimin yapmaya çalıştığı referandum kararının çok vahim bir hata olacağını hep söyledik. Aynı şekilde de görüşümüz devam ediyor. Bu referandum yapılmamalı.

DÜNYANIN GELECEĞİ BİRTAKIM ÇILGIN HAREKETLERE BIRAKILMAMALI
Başbakan Yıldırım: (Kuzey Kore'deki gelişmeler) "Dünya ne kadar endişeliyse Türkiye de aynı oranda endişelidir. Hiçbir şekilde dünyanın geleceği birtakım çılgın hareketlere, çılgın davranışlara bırakılmamalı. Onun için Birleşmiş Milletler başta olmak üzere uluslararası toplum üzerine düşen bütün sorumluluğu alarak hem Kuzey Kore hem Arakan hem başka bölgelerde yaşanan insanlık suçlarına karşı daha duyarlı, daha keskin bir duruş sergilemesi icap eder."

ABD BAŞKAN YARDIMCISI MIKE PENCE İLE GÖRÜŞME
Başbakan Yıldırım, ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence ile görüşeceği iddialarına ilişkin: "Arkadaşlar teknik düzeyde karşılıklı çalışıyorlar. Ne zaman ikimizin programı denk düşerse planlanmış olacak."

Ayrıntılar geliyor...

  • 05 Eylül 2017, Salı 20:51

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.