;

'lı teröristler ve işbirlikçisi öldürüldü!

Hakkari'nin Oğul Köyü kırsalında 4 'lı terörist ile onlarla toplantı halinde olan 4 işbirlikçinin insansız hava aracı ile vurulduğu belirtildi.

PKKlı teröristler ve işbirlikçisi öldürüldü!

Hakkari'nin Oğul Köyü kırsalında 4 'lı terörist ile onlarla toplantı halinde olan 4 işbirlikçinin insansız hava aracı Bayraktarla vurulduğu, 4 PKK'lı ile 1 işbirlikçinin öldüğü, 3 işbirlikçinin ise Hakkari Devlet Hastanesi'nde tedavi altnda bulundukları belirtildi.

Hakkari Valiliği dün saat 15.30'da Oğul Köyü Kanireş Çeşmesi bölgesinde silahlı insansız hava aracı ile vurulan PKK'lı teröristlerle ilgili açıklama yaptı. Tespit edilen dinamik hedefe silahlı Bayraktar ile bomba atıldığı belirtilerek şöyle denildi:

"Söz konusu atış neticesinde 4 BTÖ mensubunun etkisiz hale getirildiği değerlendirilen bölgede teröristlerle toplantı halinde bulundukları sonradan anlaşılan İbrahim Sak, ve Musa Tarhan isimli işbirlikçiler hafif şekilde, Mehmet Temel ve İsmail Aydn isimli işbirlikçiler ise ağır şekilde olmak üzere toplam 4 işbirlikçinin yaralandığı, kendi imkanları ile Hakkari Devlet Hastanesine giderek tedavi altına alındıkları tespit edilmiştir. Söz konusu yaralanan işbirlikçilerden Mehmet Temel Hakkari Devlet Hastanesi'nde tedavi altında iken vefat etmiştir. Konu ile ilgili adli tahkikat devam etmektedir."

Etiketler: , ,
  • 01 Eylül 2017, Cuma 09:19

kalan karakter 1000

bize uzanan kollar nasil kirilirmis bize uzanan kollar nasil kirilirmis

yanindaki isbirlikcileri vurmak daha zevkli mesaj direkt sahibini vurmustur pkk zaten bizim elimizde istedigimz zaman canina okuruz o yalaka culsuzlarin

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 01.09.2017 13:09
Mehdi Mehdi

Maşallah.Ellerinize sağlık.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 01.09.2017 11:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.