Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.08.2017 23:40
  • Son Güncelleme: 13.08.2017 23:55

Terörisbaşı FETO'dan '' talimatı

lideri teröristbaşı yayınlanan son sohbetinde açık açık talimatı verdi. Gülen, haşhaşi militanlarına verdiği suikast emriyle yeni bir kanlı hain plan içerisinde olduğunu belli etti.

Terörisbaşı FETO'dan 'Suikast' talimatı

lideri teröristbaşı 'Bamteli' adlı yayınlanan son sohbetinde açık açık talimatı verdi.

"Üçüncü şeytanlık faslı / Hizmet'e yeni komplo" başlığıyla paylaşılan videoda; ses getirecek liderlere "suikastlardan" bahsetti.

SUİKAST MESAJI VERDİ
Kılıçdaroğlu ile aynı dili kullanarak 15 Temmuz'a tiyatro diyen teröristbaşı Gülen, sohbetinde 'çok önemli bazı kimseleri öldürmemiz lazım' diyerek haşhaşi militanlarına mesaj verdi.

FETÖ'CÜ EMRE USLU DA PAYLAŞMIŞTI
İhanet şebekesinin planlarını daha gerçekleşmeden önce duyurmasıyla ünlü azılı FETÖ'cü firari Emre Uslu'nun da twitterdan "Batı'da liderler gelir gider, Doğuda liderler ölür gider..." mesajını paylaşmasıyla FETÖ'nün yeni hain planlar içinde olduğu gözler önüne serildi.


"FETÖ SUİKASTLERE BAŞLAYABİLİR"
Emekli Kurmay Albay Mustafa Önsel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Bu şu demek; Fetullah çetesi daha önce dikkat çektiğimiz suikastlere başlayabilir. Bunu örtmek, biz önceden söyledik, bizimle ilgisi yok demek için yapılan bir açıklama!.. DİKKAT" dedi.

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

türlkiye mit asıl biz abd de almanyada fetö ilerigelenlerini temizletelim kiralık katil çok

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.08.2017 08:08
Emre Bayındır Emre Bayındır

Ben de izledim ama, emir filan göremedim? Darbenin senaryo olmadığına inandırmak için önemli birilerini öldürtebilirler diyor. Ha, ima yoluyla suikast emri verdi şeklinde verseniz haberi amenna da, böylesi komik olmuş.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.08.2017 05:16
vatandaş vatandaş

Milletin canı burnunda kendi kanlarına susadılar herhalde

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 13.08.2017 23:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.