;

Bayraktar anne oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın küçük kızı dün gece anne oldu.

Sümeyye Erdoğan Bayraktar anne oldu

İş adamı Özdemir Bayraktar'ın oğlu Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar ile evli olan Bayraktar dün gece bir kız bebek dünyaya getirdi.

Medipol Hastanesi'nde gerçekleşen doğum çiftin yakınlarını oldukça heyecanlandırdı. Sümeyye Erdoğan Bayraktar - Selçuk Bayraktar çiftinin, 35 haftalık doğan bebeklerinin cinsiyetinin ise kız olduğu öğrenildi. İlk kez anne baba olan çift kızlarına Canan Aybüke ismini verdi.

Etiketler:
  • 13 Ağustos 2017, Pazar 17:03

kalan karakter 1000

MAşallah MAşallah

Analı babalı büyüsün,şansı bol olsun.O güzel ailelere layık evlat olsun:Özellikle DEDELERE ve BÜYÜK ANNELERE gözaydın diliyorum:Hoşgelmiiş minik kızımız;yurdumuza ve şu gözyaşının sel olduğu Dünyaya uğur getirir.O sıradan bir bebek değil;bu kadar İslam alemi için canını ortaya koyan bir DEDENİN torunu.Eli kanlı ingilterenin bir bebeği oluyor;bütün İngilizler kutlamak için sıraya giriyor:Bizim bebeğimİz bir tane meleğimiz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.08.2017 19:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.